پاسخ خبرنگار شیرازی به انتصاب برادر کوچکترش در دولتنماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی ایجاد شده پس از انتصاب برادرش تاکید کرد: سعی می کنم پایبند به اصول و مرام انقلاب باشم و در دادگاه های نظام با احدی برخورد نکرده ام. ” من به آنها اعتقاد راسخ دارم.

به گزارش ایسنا، روح الله نجابت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به حاشیه ها در پی انتصاب برادرش به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی فارس واکنش نشان داد. استان

متن این یادداشت به شرح زیر است:

رای اعتماد مردم محترم شیراز و زرقان در اسفند 1377 فصل جدیدی را در حضور اینجانب در عرصه حکومت داری سیاسی گشود و با توجه به فراز و نشیب های سال ها لازم می دانم نکاتی را در خصوص رویکرد بیان کنم. توسط بازی های سیاست پذیرفته شده است.

لزوم پاسخگویی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه نمایندگی کسانی که امانت آنها سرمایه واقعی نظام است، ایجاب می کند که مسئولان نسبت به خود، رفتار و عملکرد خود سخت گیری کنند، زیرا اگر مسئولی مسئولیت دارد. شهرت اعتبار نظامی آن است خیلی ها شهید شدند و خونخواران خوردند. بیش از هر چیز شفافیت و صداقت با مردم را سرلوحه کار خود قرار داده ام و سعی کرده ام همه آراء و اقداماتی را که در پوشش نمایندگی انجام داده ام گزارش کنم.

.

در ایفای مسئولیت های خود به عنوان نماینده سعی کرده ام توجه به محرومان را سرلوحه کار خود قرار دهم و سعی کرده ام صدای کسانی باشم که صدایشان در جایی نیست.

در چارچوب وظایف نظارتی خود سعی کرده ام از مردم در برابر قانون شکنی در دستگاه های اجرایی حمایت کنم.

من سعی می کنم پایبند به اصول و مرامات انقلاب باشم، در دادگاه های نظام با کسی ندیده ام و به آنها اعتقاد راسخ دارم. سخت گیری را با اطرافیانم یک قانون کرده ام، چه تعداد از اقوام دور و نزدیک برای کار به من مراجعه کرده اند – که حق با برخی از آنها بوده است – و به آنها گفته ام که به همکارانم احترام بگذارید. مورد.

من بارها تاکید کرده ام که ورود نمایندگان به امر انتصابات و تحمیل آن به مراجع اداری با منطق عقلانی، اعتقاد قلبی، سوگند نمایندگی و حکم رهبری را ناشایست می دانم. مصمم هستم در انتصابات دولتی دخالت نکنم. مگر اینکه از نظر نظارتی صراحتاً هیچ انتصابی را رد نکنم، در آن صورت سعی کرده ام از انتصاب پرسنل نالایق جلوگیری کنم. در مورد اعتبارنامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و صلاحیت اعضای شورا، من در فشار و توصیه کوتاهی نکردم.

علاوه بر این یکی از خواسته های جدی من از دولت این است که به جوانان و جوانان انقلابی اعتماد داشته باشیم و بر تضادهای جوانان غلبه کنیم. رهبری در دیدار با نخبگان در مهرماه امسال فرمودند: البته مسئولان، وزرا از کلید نخبگان استفاده می کنند. [سفارش میکنم]; به دولت قبل توصیه کرده بودم که در دولت های مختلف هم از جوانه استفاده کنند. حتی در مدیریت ارشد. در حاشیه اخیر به هیچ وجه در تعیین اقوام دخالتی نداشتم.

به دلیل حساسیتی که نسبت به قانون در انتصاب برادرم داشتم تا آنجا که نیاز است؛ چک کردم ببینم اتفاق غیرقانونی افتاده یا نه. و به همین مناسبت از سایر رفقا بویژه ریاست محترم مجمع نمایندگان استان فارس تقاضا دارم که این موضوع را با دقت بررسی کنند و در صورت وقوع حادثه ای غیر قانونی کوتاهی نکنند.

از منظر عدالت و اینکه آیا فرصت این گونه انتصابات در اختیار همه جوانان توانمند این کشور است یا خیر؟ من هم می گویم که «بین کارهایی که تاکنون انجام شده و آنچه باید انجام می شود و انجام خواهد شد، فاصله عمیقی وجود دارد». خدا را شکر سعی کردم در این منظومه فکری و عملی یک بام و دو باد نداشته باشم و به عنوان یک سیاستمدار و کارگزار عمل کنم. در مورد خدا تعمق کنید.

فرمان خدا این است که خدا بندگان را ببیند;


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم