پایان مراسم جنجالی؛ مدل هندی “دختر مناسب” سال 2021 شدعلیرغم جنجال ها، هفتادمین مسابقه “دختر راست” برای اولین بار در منطقه ای تحت پوشش دریای سرخ برگزار شد و هارناز ساندو 21 ساله هندی پنجابی از 80 کشور جهان به عنوان “خانم جهان” انتخاب شد.

آندره آ ماژا از مکزیک که دختر واجد شرایط سال 2020 شد، تاج هرناندز ساندو را بر تن کرد.

مراسم دختر پیشاهنگی 2020 در تاریخ 16 می در ایالات متحده آمریکا به دلیل فوران دیرهنگام کرونا برگزار شد.

16 دختری که به فینال مسابقات امسال راه یافتند در مصاحبه هایی در مورد موضوعات مختلفی از جمله توانمندسازی زنان، تبعیض جنسیتی و نژادی، مسائل زیست محیطی، گرم شدن کره زمین و شیوع کرونا صحبت کردند.

هرناز ساندو، دختر شخصیت 2021 می گوید: “از مقایسه خود با دیگران دست بردارید. بدانید که همه منحصر به فرد و زیبا هستند.” او “اعتماد به نفس” را بزرگترین چالش جوانان می داند: “یک قدم جلوتر برو.”

از سال 2018 تلاش شد تا تصویر دیگری از این رقابت ارائه شود و معیارهای تصمیم گیری بر اساس ویژگی های فیزیکی تا حدودی کنار گذاشته شده است.

در عوض، شرکت کنندگان استعدادهای هنری خود را نشان می دهند و در مورد احساسات، آگاهی و اطلاعات آنها سؤال می شود.

دو سال پیش، در مراسمی برای دختر شایسته آمریکایی، کامیلا شرایر، بیوشیمی‌دان اهل ویرجینیا، پس از انجام آزمایش‌های علمی بر خلاف هنجارهای رایج، به عنوان دختر سال آمریکا انتخاب شد.

او در نمایش های هوش و استعداد، با پوشیدن کت های آزمایشگاهی و آزمایش های شیمیایی، قضات را تحت تاثیر قرار داد.

مخالفان خواستار بایکوت این مراسم شدند، اما گروه های فلسطینی خواستار تحریم شدند. نمایندگان برخی کشورها به دلیل شیوع بیماری عروق کرونر قلب از حضور در این مراسم منع شدند.

وزارت فرهنگ آفریقای جنوبی از مدل Lalina Majwana خواسته بود که به سرزمین های اشغالی سفر نکند و در مسابقه شرکت نکند.

امسال نمایندگان دو کشور مسلمان مراکش و بحرین که با رژیم صهیونیستی روابط سیاسی برقرار کرده اند در این مسابقه شرکت کردند. اما دو کشور مسلمان اندونزی و مالزی که هیچ وابستگی سیاسی به رژیم سلطنتی اسرائیل ندارند، نمایندگانی را به این رقابت اعزام نکردند.

امارات متحده عربی که از یک سال گذشته با رژیم حاکم بر بیت المقدس در تماس بوده و همزمان میزبان نخست وزیر اسرائیل است، نماینده ای به این مراسم نفرستاد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances