پناهندگان: بودجه ای شبیه به جهاد به عنوان «هزینه آتن» تعریف می شود.محمد مهاجری در مقاله ای در روزنامه اتحاد با عنوان جهاد تبیینی و ارتش سایبری نوشت: مجلس بودجه هنگفتی را برای جهاد شفاف سازی اختصاص داده بود که خوشبختانه با مخالفت رهبر معظم انقلاب مواجه شد. تجربه گذشته نشان داده است که این پول «خرج آتن» شده است، چه در اختیار رادیو یا سایر راهنمایان یا مؤسسات فرهنگی یا نیمه فرهنگی.

بودجه های مشابهی در سال های اخیر به بهانه های دیگر در اختیار افراد و سازمان ها قرار گرفته است. آیا بازرسی و نظارتی برای تعیین اینکه چه کسانی از آنها سود برده اند انجام شده است؟ متأسفانه کسانی که چنین بودجه هایی را مدیریت می کنند حداقل یک «ارتش سایبری» را فرماندهی می کنند و جوانان ساده دل، مذهبی و انقلابی را به تندرو، دروغگو، دروغگو و تهمت زن تبدیل می کنند. این افراد در پست های خود در فضای مجازی – توییتر و اینستاگرام – و برخی تریبون های داخلی عملاً به هیچ رفتار دینی و اخلاقی پایبند نیستند و فقط فضا را مسموم می کنند.

با کمال تعجب، عملیات آنها تحت نظارت مستقیم فرماندهان آنها انجام می شود و اغلب در دسته بندی های کلیدی بیان می شود، در حالی که آنها اصلا عددی نیستند.

گاهی شایعه می شود که ارتش سایبری از اکانت های جعلی دشمن جعلی درست می کند و بعد تمرین هایی برای حمله به همان دشمن جعلی انجام می دهد!

شایعاتی که در سال های اخیر در مورد پرداخت های هنگفت به اعضای ارتش سایبری منتشر شده است، تکان دهنده است. اما آنها تمایلی به رسیدن به هدفی که برای رسیدن به آن در نظر گرفته اند، ندارند.

مشکل اصلی فضای مجازی ضعف مطالب دینی و انقلابی است. بخش سایبری با اظهار نظر در مورد مطالب دیگران و تهمت زدن به او مشکل را حل نخواهد کرد. کمپ هایی برای مبارزه با قلدری سایبری ایجاد شده است، اما همانطور که گفته شد جز ترویج بد زبانی از سوی دو طرف و همچنین نشر اکاذیب، تهمت و توهین، هیچ چیز مثبتی نبوده است.

زمانی که بودجه هنگفت «بودجه تفصیلی» به تصویب مجلس رسید، کاملاً مشخص بود که چه ابزارها، سازمان ها و افرادی کیسه می دوختند تا آن را به نام «جهاد تفصیلی» ببرند. باید از مقام معظم رهبری برای لغو این تصمیم تشکر کرد. در عین حال معتقدم «جهاد تبیینی» باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود و مردم ملت به آن عمل کنند. توضیح صحیح ابتدا باید توسط مسئولین کشور ارائه شود.

متأسفانه اطلاعات نادرست زیادی از سوی نهادهای مختلف مدیریتی منتشر می شود که ریشه در توهم، شعارزدگی، نادانی، نادانی و بی سوادی دارد. اگر این ریشه ها خشک شود، اتفاق بدی نمی افتد که باید با جهاد توضیح داده شود.

یکی دیگر از منابع نشر اکاذیب، رسانه های خارجی و فضای مجازی مرتبط با آنهاست. یک پخش کننده شجاع، حرفه ای و بدون سانسور می تواند بسیاری از تلاش های دروغگویان را خنثی کند. همچنین می تواند مردم را با رادیو ارتباط برقرار کند. علاوه بر این، روزنامه ها، خبرگزاری ها، خبرگزاری ها و چهره های برجسته رسانه ای و سیاسی که از آزادی، آزادی خواهی و آزادی از حکومت برخوردارند (حتی اگر متعصب باشند) در معرض دروغ های داخلی و خارجی قرار می گیرند، فرصت خودنمایی را از خود سلب کنید. . توضیح این کم هزینه و سود جهاد است.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances