پکیج لینک سازی – آیا این یک کلاهبرداری است؟

اما چرا چگونه باید سایت های اسپم را شناسایی کرد و از خرید بک لینک ارزان از آن ها جلوگیری کرد؟ اگر تا کنون در رابطه با خرید بک لینک با کیفیت تحقیق نکرده اید ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم و این بحث از زمانی مهم شد که سایت های فروش بک لینک ارزان در سایت هایی که داشتند اقدام به دادن لینک به مشتریان در هر شرایطی بودند مثلا اگر چک می کردید شاهد ۵۰ لینک خروجی از سایت ها بودید! افرادی که احساس می کنند وب سایت شما غیرحرفه ای به نظر می رسد و دسترسی به آن دشوار است ، کمتر خرید محصولات یا خدمات شما را ادامه می دهند ، وبلاگ شما را ادامه می دهند یا شما را به سایر افراد خود توصیه می کنند. از این رو، ما همیشه به علاقه مندان و فعالین سئو و بهینه سازی و همچنین طراحان سایت خودمان توصیه میکنیم که بهدنبال خرید بک لینک معتبر و یا خرید بک لینک pbn باشند و فریب تبلیغات برخی سودجویان در این زمینه را نخورند، چرا که ممکن است خسارات قابل توجهی متوجه این عزیزان گردد. در حال کلی اگر ایمیل هایی که شما برای کاربرانتان ارسال می کنید، بیشتر آن ها در پوشه اسپم قرار بگیرد باید گفت که گوگل متوجه می شود که شما با استفاده از پنل های فروش ایمیل مارکتینگ قصد دریافت بک لینک را داشته اید و این را یک نوع خرید بک لینک می داند و در نتیجه سایت شما را جریمه می کند.

با برقراری ارتباط با بهترین سئوکار در مشهد، می توانید از کمک های تخصصی و نتیجه بخش در بهبود سایت خود دریافت کنید تا بتوانید در سرعتر زمان و باکمترین هزینه، بهترین جایگاه را در میان رقبای خود کسب کنید. اما اگر از سایت هایی باشند که اسپم شده باشند( ممکن است قبلا به خاطر فروش بک لینک جریمه شده باشند یا از محتوای تکراری استفاده می کردند) یا ارزش پایین تری نسبت به شما داشته باشند، آن را خرید بک لینک در نظر می گیرند و در نتیجه وب سایتتان جریمه خواهد شد. نوع لینک و محتوای لینک (مرتبط بودن یا نبودن آن با مقالات شما) از مواردی است که شما باید آنها را در نظر بگیرید و نکته مهم تر این است که شما باید کاری کنید که به صورت طبیعی لینک دریافت کنید تا سئوی کلاه سفید محسوب شوند. کاهش اسپم اسکور: زمانی که شما در وب سایتهای بسیار قوی و با اسپم اسکور بسیار پایین بک لینک برای سایتتان ایجاد کنید گوگل تمامی آنها را در نظر خواهد گرفت و بر همان اساس اسپم اسکور سایت شما را نیز کاهش خواهد داد که این خود باعث معتبر شدن سایتتان خواهد شد. سایتهای گوناگونی در اینترنت وجود دارند که در آنها میتوانید به شکل رایگان برای سایتتان بک لینک رایگان دریافت کنید.  Article w​as creat᠎ed wi᠎th G SA Cont ent ᠎Gene rato​r  DEMO!

پکیج لینک سازی سوم(خرید بک لینک حرفه ای) همان لینک سازی در سایت های مختلف اینترنت است که به نام خرید بک لینک pbn نیز شناخته می شود. یک لینک می تواند یک متن یا تصویری باشد که کاربر با کلیلک کردن روی آن، وارد صفحه ی جدیدی از اینترنت می شود. متن لنگر بک لینک : متن لنگر بک لینک همان متنی است که لینک روی آن قرار میگیرد و کاربر با کلیک بر روی این متن به صفحه مقصد بک لینک منتقل می شود. این عمل باعث می شود زمانی که ربات های گوگل، سایتی را بررسی می کنند، لینک های داخل آن را نیز پایش کنند و به صفحاتی که به آن لینک داده شده بروند. حالت دیگر آن زمانی است که شما با پرداخت مبلغی پول ( که ممکن است زیاد هم باشد) بک لینک خریداری می کنید و این عمل درست مثل دوپینگ در این رقابت است؛ یعنی می تواند مفید باشد و در عین حال ممکن است خطرناک شود و برایتان دردسرساز شود! برای همین در بازاریابی اینترنتی تاکید می شود که اگر قصد استفاده از ایمیل را دارید، به افرادی که خودشان ایمیل خود را در قسمت خبرنامه ثبت کرده اند یا عضو سایت شما شده اند، ارسال نمایید. Th᠎is data has be​en g en​erated with the ​he​lp of GSA  Conte nt Gener ator DE MO!

البته همه موارد فوق از موارد قسمت قبل یعنی انواع سئو از لحاظ قوانین نیز تأثیر می پذیرد. با این همه تجربه ما نشان داده است که اگر عمر یک وب سایت زیر شش ماه تا یک سال باشد، بالا آوردن آن بسیار راحت تر خواهد بود. یکی از پیچیده ترین و سخت ترین کار هایی که سئوکار انجام می دهد ساخت بک لینک است و اگر کوچک ترین اشتباه و یا تکنیکی اشتباه در این مبحث انجام شود و یا حتی با خرید بک لینک سایتی قصد داشته باشد بالا بیاید و نتواند سایت ها را مورد برسی قرار دهد فاجعه خواهد بود. ما با اصولی ترین تکنیک ها و روش های اقدام به ساخت سایت های با کیفیت و اعتبار بسیار بالا کرده ایم تا بتوانیم بهترین نوع بکلینک را به سایت ها بدهیم. این جریمه یک نمره منفی برای شما در نظر گرفته می شود و هر چه نمره منفی بیشتر باشد اعتبار شما در گوگل از بین خواهد رفت. https://xseo.ir/link-building/ واقع، از نظر گوگل اگر مالک وب سایتی اقدام به خرید بک لینک نماید، یعنی اینکه او قصد دارد تا بتواند از راه میانبر، سریعا رتبه سایت خود را افزایش دهد.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما