چرا باید با مافیا برخورد کرد؟نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در شرایط سختی به سر می برند، سفره ها کوچکتر می شود و مردم نگران آینده فرزندان خود هستند. چرا باید با مافیا برخورد کرد؟

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در دیدار علنی امروز (چهارشنبه) با تبریک روز پرستار حضرت زینب (س) در سخنانی گفت: فکر نمی کنند پرستاران را جدی گرفت.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: مردم در شرایط سخت زندگی به سر می برند، سفره ها کوچکتر شده و مردم نگران آینده فرزندان خود هستند. چرا باید با مافیا برخورد کرد؟ این شما هستید که می گویید عده ای نشسته اند و قیمت ارز را بالا می برند، ما با چه چیزی روبرو شویم؟ چرا نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در این زمینه اقدام جدی نمی کنند؟

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز مافیا مردم و جان مردم را نشانه رفته است، گفت: یعنی جنگ با نظام. سکوت خیانت به مردم است. آقای رئیس دریغ نکنید و همه را به مردم معرفی کنید. مردم با ایستادن در پشت این نظام و انقلاب خون خود را داده اند، امروز تحمل بی عدالتی را ندارند.

حسینی کیا به نگرانی مادران و پدران نسبت به موضوع اشتغال جوانان پرداخت و گفت: دولت برنامه جدی برای هدایت نقدینگی به سمت تولید و اشتغال ندارد و باید برای آن برنامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در آستانه ارسال بودجه 1401 به مجلس هستیم، گفت: دولت باید ساختار بودجه را تغییر دهد نه آمار را. بودجه باید سازنده باشد نه پرهزینه. دولت باید کمک مالی را برنامه ریزی کند. ما مخالف یارانه نیستیم، با یارانه دادن به ثروتمندان مخالفیم. دولت باید تورم را مدیریت کند تا با چالش و بحران مواجه نشویم.

نماینده مردم سنقر در مجلس تاکید کرد: برای حفظ کرامت معلمان، دولت باید رتبه معلمی را در بودجه سال 1401 اجرایی کند و معلمان مورد آزار و اذیت قرار نگیرند. کارگران همچنین نگران کوچکتر شدن جدول در بودجه آینده هستند.

وی گفت: ما در مسیر مذاکرات هسته ای هستیم. مسائل موشکی قابل مذاکره و مذاکره نیست. آمریکایی ها که به تحریم عادت کرده اند امروز 8 نفر و 4 سازمان را دوباره تایید کردند. چگونه می خواهید به آنها اعتماد کنید؟

وی افزود: پس باید دقت بیشتری داشته باشیم و دست پر پای میز مذاکره برویم. آمریکایی ها و اروپایی ها آنقدر جاودانه هستند که اگر با آنها دست دادید دوباره روی انگشتان خود بشمارید تا مشکلی پیش نیاید.

نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن با اشاره به مسائل بازنشستگی گفت:

حسینی کیا در ادامه خطاب به وزیر کشاورزی گفت: شرایط کشاورزی خوب نیست، بیمه هزینه با کشاورزان برخورد می کند و قراردادها را فسخ می کند. باید درآمد باشد. هزینه خودرویی که بیمه می کنید حدود 4 میلیون تومان است در حالی که از طرفی ضرر آن 400 میلیون تومان خواهد بود. به صرفه نیست ورودی دام دشوار است، بنابراین به حرف کشاورزان گوش دهید.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از وزیر راه و شهرسازی که قول داد در کوتاه مدت معابر آسفالته سنقر را ترمیم کند، خاطرنشان کرد: اینترنت و چالش و قطع می کنیم. در برخی مناطق.

وی در بیانیه دیگری خطاب به وزیر کشور گفت: کرمانشاه استانی جنگ زده، زلزله خیز و سیل خیز با تعداد زیادی بیکار است. استان های زیادی تعیین تکلیف شده اند اما کرمانشاه در این استان ها کار کرده است. به این موضوع رسیدگی نشده است. در وضعیت ناکارآمدی و ناکارآمدی است، بنابراین مسئولیت مستقیم آن بر عهده وزیر کشور است که بی تدبیری کرده و نمی تواند این استان را بدهد. آیا در استانی با دو میلیون جمعیت یک نفر نمی تواند معیار باشد؟ فوراً استاندار کرمانشاه را تحویل بگیرید و او را از این وضعیت بغرنج نجات دهید.

عضوکمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر دارایی گفت: این وضعیت بازار ارز را به دلیل بی برنامگی این وزارتخانه سردرگم کرده است، چرا که نه، شما متوجه شده اید که این بازار بازار را تحت الشعاع قرار داده است. قیمت.”

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances