چلسی 3 – 1 ساوتهمپتون ؛ فرار از بحران زیر باران


چلسی که هفته گذشته دو شکست مقابل منچسترسیتی و یوونتوس متحمل شد ، در آخرین دقیقه از بحران خارج شد و سرانجام توانست بر سد 1-3 ساوتهمپتون غلبه کند.

چلسی شروع خوبی داشت و در اوایل بازی با پاس زمینی سزار آزپیلیکوئتا شانس گلزنی اول را داشت اما ضربه تیمو ورنر راهی برای ساوتهمپتون پیدا نکرد.

اما چلسی اولین گل را در دقیقه 16 به ثمر رساند. از سمت راست ، چک لوفتوس از بین جمعیت بازیکنان منطقه عبور کرد و در مقابل دروازه این دونده ، با موقعیت خوب و ضربه سر شیرجه ای دروازه حریف را باز کرد.

ساوتهمپتون سعی کرد جبران کند و به زودی جیمز وارد پروس فرصت گلزنی را پیدا کرد ، اما ضربه والی و بازیکن این بازیکن درست جلوتر از گل ادوارد مندی رفت.

چلسی هنوز در دقیقه 26 شانس خوبی برای گلزنی داشت و متئو کواچیچ می توانست در شرایط سخت گل دوم را به ثمر برساند اما مک کارتی موفق شد مانع از باز شدن دروازه ساوتهمپتون شود.

در پایان نیمه اول ، واکر پیترز از چپ حرکت کرد و از سد مدافع چلسی عبور کرد و به تیمش فرصت خوبی داد تا بازی را به تساوی بکشاند ، اما ضربه سر والکوت دقیق نبود و چلسی راهی برای رسیدن به دروازه پیدا نکرد. اولین روز. 1 پایان بلوز لندن

در دقیقه اول نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و ساوتهمپتون در دقیقه 58 با مهار لیورمونت توسط بن چیلول صاحب یک ضربه پنالتی شد. وارد پروس پشت توپ بود و با فریب مندی موفق به گلزنی شد.

دقایقی بعد با ارسال رفت و برگشت رومولو لوکاکو ، تیمو ورنر با ورود به محوطه جریمه در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه او توسط مک کارتی با واکنش و موقعیت شگفت انگیز از دست رفت.

در دقیقه 77 ، وی با نیروی خشونت آمیزی وارد جورجیانو شد و پس از بازبینی صحنه مستقیماً از زمین خارج شد. در دقیقه 82 ، بن چیلول یک پاس داشت که میسون مونته در گوشه محوطه جریمه ساوتهمپتون به ثمر رساند اما مک کارتی دوباره واکنش نشان داد.

اما چلسی در دقیقه 85 گل دوم را به ثمر رساند. آسپلیکوتا از واکر پیترز سبقت گرفت و تیمو ورنر توپ را شش قدم به ساوتهمپتون فرستاد تا او در نهایت دروازه را باز کرد. اما چلسی در دقیقه 89 گل سوم را به ثمر رساند. ضربه لوکاکو توسط مک کارتی مهار شد و روی ریباند آسپلیکوتا ارسال شد اما ضربه چیلول از سمت چپ به ثمر رسید و چلسی را با نتیجه 3-0 پیروز کرد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances