چهارمین نمایشگاه خودرو به صورت الکترونیکی برگزار شدبه گزارش مرکز رسانه های ارتباطات الکترونیک، این نمایشگاه در روزهای 14 تا 16 بهمن ماه در تهران برگزار می شود که با حضور بی سابقه ای از بازدیدکنندگان مواجه شد.

در غرفه سه روزه الکترونیک نمایشگاه، بازدیدکنندگان با شرایط و آداب و رسوم اشتغال در زنجیره ارزش، بزرگترین مجموعه لوازم خانگی ایران و نیازهای این گروه از منابع مختلف صنعتی و انسانی آشنا شدند.

همچنین در پایان این روز کریمی معاون امور اشتغال، رفاه اجتماعی و رفاه اجتماعی از غرفه گروه الکترونیک الکترونیک بازدید کرد و با مدیران ارشد گروه الکترونیک الکترونیکی مدیران نشست موانع تولید در خانه صنعت لوازم خانگی، وی تاکید کرد.

سید حسین میرباقری، دستیار سرمایه انسانی در گزینش الکترونیکی معتقد است استفاده از ظرفیت بسترهای جدید کسب و کار و بهره برداری، نقش مهمی در تامین نیروی انسانی برای نیاز به بزرگترین مجموعه لوازم خانگی ایران دارد و حضور در نمایشگاه یکی از بسترهایی است که این دو سازمان را به هم پیوند می دهد.

وی در حاشیه چهارمین نمایشگاه ایران در جمع اصحاب رسانه افزود: اشتغال پایدار به عنوان نماد موفقیت منطبق بر انتخاب الکترونیک بوده و بخش مهمی از اهداف این گروه صنعتی بر اساس تعریف اشتغال است. و توسعه اقتصادی در ایران انجام می شود.

میرباقری افزود: خوشبختانه با استقبال غرفه رای دهندگان در چهارمین نمایشگاه ایران مواجه شدیم و مشتاقانه منتظر حجم اکتشافاتی هستیم که انجام داده ایم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم