کاندیداهای مستقل به زودی شارژ خواهند شد.خبرگزاری اسنا: مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره باشگاه استیگلال با حضور در تمرین این تیم قول تامین منابع مالی و شارژ مالی آبی ها را داد.

احمد مددی مدیرعامل استقلال و اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال در تمرین امروز استیگلال شرکت کردند.

محمود فکری در بدو ورود در جمع بازیکنان گفت: با استقبال از آقایان مددی و خلیل زاده و تشکر از حضورشان در تمرین امروز، حضور شما حتما باعث دلگرمی ما خواهد شد. انشاالله با تلاش شما تیم را به میز می آوریم.

ما در نحوه بازی خود مشکل داریم، اما مطمئنم شرایط ما به زودی بهتر می شود زیرا در آن مدت تمرینات بسیار خوبی داشتیم. من از تیمم امید زیادی دارم و انشاالله به زودی اتفاقات خوبی می افتد و دل هواداران شاد می شود. من بار دیگر از آقایان مددی و خلیل زاده تشکر می کنم که امروز در کنار ما بودند.

احمد مددی مدیرعامل استیگلال خطاب به بازیکنان و کادرفنی گفت: خوشحالم که امروز در کنار شما هستم و شما را قوی و سرحال می بینم. انشاالله با اتحاد و همبستگی همه ما بتوانیم به بهترین شکل ممکن کارها را پیش ببریم. مطالبات شما نیز مورد تایید هیات مدیره قرار گرفته است تا بتوانیم منابع مالی را در اختیار شما قرار دهیم و خیلی سریع به شما پرداخت کنیم.

وی افزود: نکته دیگر این است که در جلسه دیروز هیات مدیره همچون گذشته حمایت همه جانبه آقای فکری تایید شد. ما از آنها حمایت می کنیم. ما معتقدیم که او می تواند آزادی را به اوج خود بازگرداند. نقشه راه ما قهرمانی است.

مسائلی وجود دارد و ما در مورد آنها در هیئت صحبت می کنیم. این مشکلات مربوط به گذشته است و ما می توانیم با کمک شما این مشکلات را حل کنیم. سه فینال در پیش رو داریم و از شما می خواهم که روی برد در این سه بازی تمرکز کنید و با شما هستیم. انشاالله با راهنمایی آقای فکری به هدف خود که قهرمان شدن است می رسیم.

اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره استیگلال دقایقی صحبت کرد و گفت: به شما می گویم عزیزم خسته نباشید. بحث ما از حمایت همه جانبه شما و آقای فکری برخوردار است. به شایعات توجه نکنید. برخی از افراد بیمار این شایعات را منتشر می کنند. ما از فکری صاحب حمایت می کنیم و از شما نیز حمایت می کنیم. ما هم در جریان مسائل شما هستیم و قول می دهم به زودی مشکلات حل شود.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances