کدام محصولات هواوی در نمایشگاه MWC امسال بهترین بودند؟


چند روز پیش نمایشگاه MWC 2022 از 9 تا 12 مارس در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شد و بزرگترین شرکت های کامپیوتری دنیا آخرین فناوری ها و محصولات خود را معرفی کردند. هواوی به عنوان یکی از شرکت های مطرح در زمینه فناوری در این نمایشگاه حضور پررنگی داشت. هواوی علاوه بر معرفی هفت محصول جدید شامل دو مدل لپ‌تاپ، تبلت، رایانه‌های همه کاره، خوانندگان دیجیتال، چاپگرها و بلندگوهای قابل حمل، یک اکوسیستم سوپر دستگاه کامل را معرفی کرده است. در این نمایشگاه، تاکید هواوی بر عملکرد برتر اکوسیستم SuperDevice در محل کار برای ایجاد یک دفتر کاملاً هوشمند و یکپارچه بود. برای مطالعه جزئیات بیشتر در مورد این محصولات و ایده دفتر هوشمند هواوی می توانید لینک این مقاله را مشاهده کنید. اما نکته قابل توجه آخرین روز این نمایشگاه، جمع آوری 32 جایزه مختلف از محصولات هوشمند و آفیس هواوی از شرکت ها و وب سایت های معروف بود.

همانطور که در تمام نمایشگاه های فناوری در سراسر جهان وجود دارد، در آخرین روز مجموعه ها و وب سایت های محبوب دنیا نظرات خود را در مورد رویدادها و محصولات معرفی شده اعلام می کنند و بهترین انتخاب در هر دسته را از نقطه نظر اعلام می کنند. از دیدگاه این وب سایت، در MWC، محصولات جدید هواوی و وب سایت های اکوسیستم دفتر هوشمند هواوی مانند Android Authority، Trusted Review، Billboard، Newsweek، Tech Advisor و بسیاری از وب سایت های معروف دیگر جوایز برتر را دریافت می کنند. بالاترین جوایز به اسمارت آفیس، لپ تاپ هیبریدی الکترونیکی میت بوک و کتابخوان دیجیتال کاغذی میت پد تعلق گرفت که مجموع جوایز را به 32 نفر رساند.

کدام محصولات هواوی در نمایشگاه MWC امسال بهترین بودند؟

هوآوی با تاکید بر اکوسیستم SuperDevice و ارائه راهکارهای زیرساخت ارتباطی و ارائه محصولات نوآورانه و حرفه ای، قصد دارد محصولات خود را به طور کامل یکپارچه کند و به بهبود زندگی مردم کمک کند. در تمام جنبه های خانه هوشمند، دفتر هوشمند، ورزش و سلامت، مسافرت و اوقات فراغت.

برای اطلاعات بیشتر از محصولات جدید هواوی و آخرین اخبار این شرکت به این لینک مراجعه کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم