کلید موفقیت لینک سازی خارجی

و از آنجایی که افزایش ترافیک سایت رابطه مستقیمی با سئو وبسایت دارد ، از این نظر نیز یک مزیت محسوب می شود. یا به عنوان مثالی دیگر، تمام منابعی که ما در انتهای مقالاتمان ذکر میکنیم، برای سایتهای منبع، external link محسوب میشوند. برای ساخت لینک به وسیله وبلاگ ها فقط نیاز است تا در وبسایت هایی که امکان ساخت وبلاگ در آن ها وجود دارد ثبت نام کنید و اقدام به انتشار مطالب در وبلاگ هایی که ساخته اید کنید. در نتیجه امکان حذف تعداد محدودی وجود دارد اما با توجه به تجربه اینجانب بیش از 90 درصد آنها تا زمان فعالیت وبلاگ باقی خواهند ماند. در ایران، موقعیتهای شغلی زیادی برای کارشناسان سئو وجود دارد. در عوض تلاش کنید مقالاتی تولید کنید که به طور خاص برای گرفتن لینک طراحی شده اند. یعنی شما باید اول سئو داخلی را بهبود دهید و آن را برای موتور های جستجو بهینه کنید و سپس برای کسب اعتبار و اعتماد لینک سازی خارجی را شروع کنید. سئوطلوع تمامی بک لینک ها را بصورت دستی و در مدت زمان دو هفته الی یک ماهه برای سایت شما ایجاد خواهد کرد تا الگوریتم های گوگل آن را به عنوان بک لینک طبیعی شناسایی نمایند و سئو سفید باشد.

به خصوص اینکه تعداد زیادی از مدیران وب سایت های داخلی بودجه لازم برای ایجاد بک لینک در سایتهای داخلی را در اختیار ندارند. بهتره از ماه سوم به بعد برای خرید بک لینک اقدام کنید. بعد از گشت و گذار در آن خیابان قصد میکنید که به یکی دیگر از جاذبه ها بروید؛ اما متوجه میشوید از خیابانی که در آن هستید هیچ راهی به بخش های دیگر شهر نیست و باید دوباره کل مسیر را تا میدان برگردید. به این ترتیب در حال حاضر استفاده از لینک سازی یا بک لینک می بایست کاملاً بر اساس استانداردهای گوگل باشد در غیر اینصورت گوگل سریعاً متوجه آن شده و جریمه های سنگینی برای آن وب سایت در نظر خواهد گرفت. ممکن است در مقاله “سوشیال سیگنال” ما، تمامی استاندارد های موجود برای سئو رعایت شده باشد اما ربات های گوگل زمان بررسی این صفحه، کلمه کلیدی آن را به جای سوشیال سیگنال، کلمه سیگنال های ارتباطی یا دیگر کلمات مرتبط تشخیص بدهند. به این مسئله نیز دقت داشته باشید ممکن است وب سایت ها از تصاویر شما استفاده کنند ولی به شما بک لینک ندهند شما به راحتی می توانید در هفته با یک جستجوی ساده براساس تصویری که در گوگل داشته اید تمام وب سایت هایی که از عکس شما در وب سایت خود استفاده کرده اند را پیدا کنید. Th᠎is w᠎as generated wi th the he lp of G​SA Conte nt Gen erator D᠎emov᠎er᠎sion.

توصیه می کنیم اگر به فکر لینک سازی هستید به جای لینک های ضعیف با تعداد بالا به سراغ لینک های معتبر ولی با تعداد کمتر بروید تا نتیجه حاصله خیلی بهتر باشد. یکی از روش های تبلیغات و بالا بردن ترافیک سایت بک لینک سازی می باشد. شمار کاربران اینترنتی روز به روز رو به افزایش است و تاثیر بی اندازه تبلیغات اینترنتی در جذب کاربر و مشتری غیر قابل انکار است. کاربران تمایل دارند به سرعت و بدون تأخیر به اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. در تعریف ساده قرار دادن آدرس اینترنتی یا لینک به صفحات اینترنتی در قسمت پروفایل کاربران انجمن ها و نیز سایتهای قابل عضویت را پروفایل بک لینک گویند. اما اگر با کلیک روی همان لینک وارد صفحه دیگری در سایت خودمان مثل مقاله آموزش افزایش سرعت شوید، لینک داده شده، لینک داخلی یا همان internal link است. تفاوت لینک داخلی و لینک خارجی در مقصد آن است! بنابراین، هر دو نوع لینک سازی از اهمیت فراوان و تأثیر قابل ملاحظهای بر روی رتبه سایت شما برخوردارند، با این حال، بهتر است که برای لینک سازی بیشتر به لینک سازی داخلی توجه شود و برای بهبود رتبه لینک سازی خارجی نیز از روش های قوی استفاده کنیم.

بله یکی از مهمترین فاکتورهای گوگل برای تعیین اعتبار و رتبه یک سایت لینک های دریافت شده از سایت های دیگر است. به این صورت گوگل و بقیه ربات های موتور جستجو متوجه میشوند که کلمه کلیدی مدنظر ما برای این صفحه از سایت، چه کلمه ای است. برای سئو خارجی یا آف پیج سایت و استراتژی لینکسازی، حضور در شبکههای اجتماعی، یکی از مهمترین و ضروریترین اقداماتی است که نباید از آن غافل شوید. لینک یک تکه کد است که از تگ A در کد نویسی html ساخته شده و در صورت کلیک یا انتخاب شدن، شما را از صفحه ای که در آن هستید، به صفحه دیگری در دنیای وب راهنمایی میکند. با توجه به تنظیمات هر سایت، لینک ها به صورت متنی یا url خواهد بود. متناسب با هر حوزه ای این مسئله متفاوت می باشد. xseo.ir لینک سازی خارجی لینک هایی که از صفحاتی با ساختار مناسب، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط، عناوین متناسب و متا تگ های بهینه استفاده می کنند، تأثیر بیشتری در بهبود رتبه سایت شما خواهند داشت. بهتر است بدانید بهبود سایتهایی که در گوگل وجود دارند به زمان زیادی نیاز دارند و بالابردن رتبههای سایت در زمان طولانیتری انجام میشود. بنابراین، معمولاً برای بهبود رتبه جستجو یا اعتبار شما مفید نیستند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما