یافتن فرصت‌های تحول دیجیتال برای استارت‌آپ‌ها


مرکز نوآوری ایرانسل میزبان اولین پنل ویژه «گفتگوی فناوری ایرانسل» با موضوع «تحول دیجیتال و فرصت‌های آن برای استارت‌آپ‌ها» بود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پنل ویژه با عنوان «تحول دیجیتال و فرصت های آن برای استارت آپ ها» با حضور کارشناسان و صاحب نظران این حوزه از جمله معاونت راهبردی گروه اسنپ از فردا شنبه 21 اسفند ماه 1400 برگزار می شود. ساعت 16 الی 18 نوآوری ایرانسل در مرکز برگزار شد و «لنز» ایرانسل به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی پخش شد.

معاون راهبردی اسنپ در این پنل از سرمایه‌گذاری «اسنپ ونچرز» بر روی استارت‌آپ‌های seed و pre-seeded با همکاری ایران سل و اسنپ ونچرز در سرمایه‌گذاری مشترک بر روی استارت‌آپ‌ها با همکاری ایران سل خبر داد.

در همین راستا تقاضای جذب تیم های استارتاپی در حوزه فناوری مرتبط با محور تحول دیجیتال شامل هوش مصنوعی، کلان داده، امنیت سایبری، اینترنت اشیا و وسایل نقلیه متصل در سال آینده منتشر می شود.

در این پنل مدل های مختلف تحول دیجیتال و اکوسیستم های دیجیتالی شرکت های مبتنی بر فناوری خارجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و لایه های مختلف اکوسیستم دیجیتال سلولی ایران تشریح شد.فرصت های توسعه بازار برای

مرکز نوآوری ایرانسل از بازیگران کلیدی اکوسیستم استارتاپی و استارت آپ های پیشرو در حوزه فناوری دعوت می کند تا در پنل های آتی «ایرانسل تکتک» شرکت کنند. علاقه مندان می توانند عناوین پیشنهادی خود را با “ایرانسل تکتک” به آدرس [email protected] ارسال کنند.

مرکز نوآوری ایرانسل مجموعه ای از مجموعه «آزمایشگاه های ایرانسل» است. راه اندازی مرکز نوآوری سلولی ایران با هدف شناسایی استارتاپ ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است که در آن همکاری های مشترک شامل شتاب، سرمایه گذاری و توسعه بازار وجود دارد.

«ایرانسل تکتک» مجموعه ای از پنل های تخصصی در حوزه فناوری و با حضور کارشناسان و صاحبان صنایع بزرگ با هدف اشتراک فرصت های توسعه بازار برای استارت آپ ها است.

گروه آزمایشگاه های ایرانسل از سال 1388 با هدف تعمیق ارتباط ایران سل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با جامعه دانشگاهی و حمایت از مراکز علمی، استارتاپ ها و شرکت های فناوری و تحقیق و توسعه نوآوری و تجاری سازی در زمینه شبکه ارتباطی با ماموریت انجام فعالیت ها. و با کمک مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور فناوری اطلاعات و کسب و کارهای پیرامونی اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شرکت های فناور ایجاد شده است که هدف آنها گسترش بازار ICT است.برآوردن نیازها.

چشم انداز این گروه پیشرو بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساخت های تحقیقاتی اقتصاد دانش بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و تبدیل شدن به یک شرکت ملی پیشرو در تولید محصولات و خدمات است. فیلد و «آکادمی ارانسل» از اجزای کلیدی آن است.

ایران سل اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران با راه اندازی این مجموعه به سمت گسترش خدمات متنوع و ترویج سبک زندگی دیجیتال و شکل دادن به آینده با توجه به توسعه دنیای دیجیتال حرکت می کند.خواهان رشد است. برای ایجاد فناوری های پیشرفته در زمینه های مختلف ارزشمند است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم