یحیی و افشین پاورقی ها را خنثی می کنندروزنامه ایران ورزشی: برخی قصد دارند پرسپولیس را از مسیر خارج کنند و تیم قهرمان را از مسیر اصلی خارج کنند، اما پرسپولیس آنقدر تجربه دارد که اسرا مرزبندی و مرزبندی نمی کنند.

نصیر محمد خانی مهاجم سابق پرسپولیس از درگذشت هواسر یاسوجی به شدت متأثر و متاثر است و توصیه هایی در این زمینه به بازیکنان دارد. جدای از این موضوع، محمد خانی از حمله اخیر برخی تیم ها به پرسپولیس ناراحت است و معتقد است که باید همه کارها در زمینه پولی انجام شود و تیم ها مقابل او تیم دیگری تشکیل ندهند. اخیراً با نصیر محمد خانی در مورد موضوعات مختلفی گفت‌وگو کرده‌ایم که در ادامه به آن می‌پردازیم.

از مصاحبه نساجی با پرسپولیس شروع می کنیم.

پرسپولیس در این سرزمین نقش بسیار خوبی داشت و موقعیت هایی ایجاد کرد اما پرسپولیس نباید مساوی کند چون در هفته هایی که پرسپولیس اسپری شد تعداد مساوی ها زیاد شده و این واقعا به نفع پرسپولیس نیست و تیمی مثل یک مدافع است. پنجمین قهرمانی را باید جنگید و برد. پرسپولیس در گذشته بیشترین امتیازات را در تورنمنت ها جمع کرده و جمع کرده است و با قهرمانی این امتیازات، به همین دلیل، تکرار قهرمانی واقعاً جالب نیست و آنها را به خطر نمی اندازیم.

بازی مقابل پرسپولیس را چگونه ارزیابی می کنید؟

این بازی باید قبل از قهرمانی لیگ برگزار می شد اما متاسفانه این بازی با نساجی قبل از فینال آسیا برگزار نشد و تیترها باید از سد عبور کنند زیرا در ورزشگاه آزادی پرسپولیس محکوم شده اند و نباید گرفته شود. دور.

بازی بعدی با پرسپولیس پیش از دربی با شاکیان خواهد بود.

این بازی دوگانه فرصت خوبی برای پرسپولیس است تا برای داربی آماده شود و من از خوبی پرسپولیس که به فینال بازی راه یافت راضی هستم.

در لیگ نوزدهم تعداد شاکیان زیاد شده است. فکر نمی کنید این فرصتی است برای تکرار پرسپولیس قهرمان؟

تیمی که یک فصل در لیگ برتر حضور داشته بهترین شرایط را دارد و به همین دلیل فکر می کنم تیمی اگر اتفاق خاصی نفتاد پرسپولیس رخ دهد باز هم می تواند با هشت امتیاز قهرمان شود و بازیکنان و کادرفنی می توانند قهرمان شوند. این توانایی را دارند

پرسپولیس در برخی موارد با کمبود بازی به ویژه در خط حمله وسط و پست که اگر نمایشنامه نویس پتانسیل را در جایگاه صلاحیت نبیند با این شرایط پرسپولیس نمی تواند در نیم فصل بازی کند، چالش برانگیز است. که عملا نمی تواند بازی کند؟

در هر صورت شرایط خاصی پیش آمده و کادر فنی نیز باید از شرایط موجود بهترین استفاده را بکند چون راه دیگری وجود ندارد و مشکلات خود را با نزدیکان خود در میان نگذارند.

به قول سیدجلال که در غیاب این فصل کار بزرگی کرد، چگونه می توانید با قدرت فعلی به کار خود ادامه دهید؟

سید جلال واقعاً سوژه تعصب و تجربه در پرسپولیس است. بازی با توپ جلوی او، توپ به پرسپولیس نرسید. زندگی سید سالم دلیلی است که او در 39 سالگی کارهای بزرگی انجام می دهد و کمتر نمی شود. او معنای زندگی را می فهمد و می فهمد. در مورد خداحافظی هم خودش مصمم است چون بازی با شاخص های خود بزرگ بینی بهتر از هر تشخیص دیگری است.

بشار اسد چه تاثیری روی پرسپولیس دارد؟

بهترین بازیساز پرسپولیس بود و از نظر جایگاه و پرسپولیس باید حواسش به او باشد.

چند ایرانی در زمین بازی می کنند، چند نفر در زمین های قطر، قطر و … برای مرد سال آسیا، شانس بازی بیشتر در این رشته چقدر است؟

من هم مثل همه ایرانی ها دوستانی مثل طارمی، شجاع، کنعانی یا بشار دارم که در پرسپولیس بازی می کردند، یادت باشد عنوان مرد سال بد است و بقیه بازیکنان خیلی خوشحال نیستند.

در چند روز اخیر هجوم به پرسپولیس اصلاح شد که این تیم باید بعد از پلی آف بازی را تمام کند و قرار شد پرسپولیس سه بازی آخر را در تهران داشته باشد. چگونه در این رابطه ارتباط برقرار می کنید؟

فکر می کنم برخی از آنها قصد دارند پرسپولیس را از مسیر اصلی خود خارج کنند و تیم قهرمان را از مسیر اصلی خود خارج کنند، اما پرسپولیس آنقدر تجربه دارد که اسرا مرزبندی و حاشیه سازی نمی کنند. یحیی و افشین خیلی با تجربه بودند و می خواستند پرسپولیس را خنثی کنند. برای من یک عذر و بهانه واقعا عجیب است چون در چهارراه پرسپولیسی ها می گفتند بعد از تمام شدن همه بازی ها باید به استقلال بروند و بعد هم گفتند پرسپولیس بعد از فینال باید داربی را بگیرد.

این سیاست یک بام و دو هوا برای پرسپولیس مشکلی ایجاد نمی کند چرا که سازمان لیگ با قدرت کار خود را پیش می برد و هیچکس نمی تواند برنامه های آن را مختل کند. همه چیز باید در زمین به شکل یک فوتبال مردانه در یک رقابت عادلانه و مساوی باشد، نه آنقدر که اعداد همیشه مخالف …

نظرتان درباره درگذشت مرحوم یاسوجی و دیدار یحیی و خانواده مرحوم پرسپولیس چیست؟

از درگذشت یک متعصب و عاشق پرسپولیس واقعا ناراحت و متاسف شدم. تهویه هوا نشان می دهد که پرسپولیس چقدر عشق و علاقه دارد. خدا روح و روان قرین قرین را بیامرزد اما در این بین به بازیکنان پرسپولیس می گویم که هواداران طرفدار پرسپولیس هستند و نتیجه بررسی ها از دستشان خارج می شود و با هم تیمی های خود زندگی می کنند و با آنها زندگی می کنند. از دست دادن هم تیمی ها و ناکامی ها افسرده و ناامید می شوند و زندگی شان تلخ می شود و حتی مانند یاسوجی های هوادار دچار مشکل و رنج می شوند.بازی های آنها برای هواداران بسیار مهم و تعیین کننده است. متعصبان برای نتیجه زندگی تیموش خود را شکست می دهند، این پیام بزرگی برای بازیکنان است که با آهنگ توانشان بجنگند و هر چه می توانند برای بردن تیموشان و قهرمان شدن بجنگند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances