۱۲ واکسن مورد تایید متقاضی ایرانی می باشدرئیس سازمان غذا و دارو گفت: مطالبات جدی از سوی محققان کشور به این سازمان رسیده که با مجوز سازمان اقدامات بعدی را انجام دهند.

دکتر سعید فخرزاده در گفتگوی امروز به بررسی وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور و پتانسیل کشور ایرانی در تولید آن پرداخته است.

وی با اشاره به تقاضای محققان برای تولید واکسن گفت: تقاضاهای جدی برای واکسن کرونا از ژنوتیپ ها، DNA، mRNA و موجودات فعال از سوی سازمان غذا و دارو صورت گرفته است.

رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در این تعداد سه پرونده فعال است، افزود:

وی خاطرنشان کرد: پنج مورد دیگر نیز در سازمان غذا و دارو در دست بررسی است.

فخرزاده با تاکید بر اینکه کشور ما ظرفیت فراوانی برای تولید واکسن دارد، گفت: مصمم هستیم کار را به عنوان سامانه نظارت و تسهیل ثبت کنیم.

رئیس سازمان غذا و دارو ادامه داد: تسریع در تسهیل تسهیلگران فایده ای ندارد و تلاش می کنیم واکسن های ایرانی نسبت به سایر واکسن ها کم نداشته باشند.

وی بر لزوم تمرکز بر روی واکسن تاکید کرد و گفت: اکنون با توجه به بحران، اهمیت آن بیشتر شده است.

فخرزاده افزود: در حال آماده سازی واکسن هستیم که هم اکنون مصرف آن در کشور تایید شده است. همچنین برای واردات از کشورهایی که سیستم های نظارتی در این زمینه دارند خواهش می کنیم که واکسن های تایید شده را هموطن بدانند دست پیدا کنید.

3.4 میلیون نفری که دیجی‌تایمز اعلام کرده است، طبق گزارش‌های قبلی، نشان می‌دهد که سونی قصد دارد تا قبل از مارس 2021، 10 میلیون پلی‌استیشن 5 را تولید و عرضه کند. این شرکت ژاپنی در ابتدا قصد داشت 5 تا 6 میلیون دستگاه بفروشد.

همچنین به نقل از سونی در این نسخه از خرید فروش 1.2 میلیون تا 3 میلیونی کنسول نسل نهم در سال نهم.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel