10 نکته برای خرید خانه تمام شده


خانه های پیش ساخته در واقع ساختمان هایی هستند که بخش قابل توجهی از ساختمان در محیط اولیه ساخته شده و سپس در محیط ثانویه مونتاژ می شود. این ساختمان های پیش ساخته از مواد مختلفی از جمله ترکیبات سبک و مستحکم، چوب، تخته سنگ و مواد پلاستیکی ساخته شده اند. در چند سال اخیر بیشتر از گذشته شاهد ساخت این سازه ها بوده ایم و می توان گفت دلیل اصلی این امر تفاوت بیشتر قیمت ساختمان های پیش ساخته نسبت به سایر ساختمان ها بوده است.

ایده ساخت این سازه ها برای اولین بار در قرن 18 ظاهر شد. اما پس از جنگ جهانی دوم و نیاز روزافزون به مسکن، استفاده از آن ها فراگیر شد. به طوری که بیشتر ساختمان ها در کشورهای پیشرفته از نوع پیش ساخته هستند. هزینه پایین تنها یکی از ویژگی ها و مزایای مثبت این سازه ها است و از دیگر مواردی که آنها را نسبت به سایر ساختمان ها برتری می دهد، قابلیت جابجایی و انباشتگی، سرعت ساخت، گرما، صدا و عایق بودن در برابر گرما و … می باشد. از این رو خانه آماده او امروز طرفداران زیادی دارد. هنگام خرید این خانه ها باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

نکات کلیدی برای خرید خانه

  1. بهترین نوع خانه های پیش ساخته

بهترین نوع خانه و ویلا در مقابل ساخته شده است باید شرایطی داشته باشد که بتواند آسایش و سایر امکانات را از نظر زیبایی و مدرنیته برای انسان فراهم کند. ویژگی های یک خانه خوش ساخت را نمی توان به طور قطع بیان کرد، زیرا طبقه بندی این خانه ها با توجه به موقعیت جغرافیایی، شرایط اکولوژیکی و اقلیم زمین شناسی متفاوت است. از نظر زیبایی، خانه های چوبی پیش ساخته وجود دارد. اما از نظر استحکام، ساختمان های پیش ساخته با سازه lsf مورد تایید هستند.

  1. وسایل پیش ساخته خانه

یکی از نکات هنگام خرید صفحه اصلی در مقابل ساخته شده است لازم به ذکر است که امکانات خانه از قبل آماده شده است. از جمله امکانات موجود در این خانه ها می توان به کابینت دیواری، حمام، آشپزخانه کابینت دار، حمام، نشیمن، سیستم گرمایش و سرمایش، لوله کشی توکار، پنجره دوجداره پی وی سی، درب سارق و … اشاره کرد. بنابراین، ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید این سازه را به چه ویژگی هایی مجهز کنید. هر چه سازه به امکانات بیشتری مجهز باشد، هزینه نهایی نیز بالاتر خواهد بود.

  1. ابعاد و مساحت یک خانه پیش ساخته

طول و عرض ویلا در مقابل ساخته شده است این نیز بسیار مهم است و هنگام خرید باید تصمیم بگیرید که متناسب با محل نصب باشد. بسته به نوع خانه های پیش ساخته که می تواند چوبی، استیل و … باشد ابعاد مختلفی دارند. اما معمولاً خانه های ساخته شده 15، 18، 30، 40، 50، 72 و 100 متری هستند. البته می توانید خانه پیش ساخته را در ابعاد دلخواه سفارشی کنید. این سازه ها بنا به درخواست مشتری در متراژ 30 تا 200 متر قابل ساخت می باشد.

ابعاد و مساحت یک خانه پیش ساخته

  1. نمای خانه پیش ساخته

نمای خانه پیش ساخته کاملا به سلیقه خود فرد بستگی دارد و می تواند بنا به علاقه خود نمای داخلی و خارجی ساختمان را سفارشی کند. برای داخل ساختمان معمولا از کلاف، کاغذ دیواری و رنگ استفاده می شود و نمای بیرونی را می توان آجری ساخت. مصالح به کار رفته در نمای داخلی و خارجی ساختمان تاثیر مستقیم دارد. قیمت اول خانه ساخته شده است این است.

  1. وسایل پیش ساخته منزل

کیفیت مصالح به کار رفته در ساخت خانه های پیش ساخته می تواند بر استحکام سازه، استحکام نهایی و همچنین ظاهر آن تأثیر بگذارد. اگر طبق استانداردها از بهترین مصالح در ساخت سازه استفاده شود، وزن آن بسیار سبکتر، استحکام و انعطاف پذیری بیشتری خواهد بود. در نتیجه در مناطق با شرایط آب و هوایی خاص مانند شمال و جنوب کشور به راحتی قابل استفاده است. بنابراین، شما باید ببینید سازنده از چه نوع مصالحی در ساخت خانه استفاده می کند.

  1. قوانین خانه پیش ساخته

گاهی در برخی مناطق شهرداری اجازه ساخت خانه های پیش ساخته را نمی دهد و یا طبق قوانین و مقررات خاصی چنین مجوزی صادر می کند. بنابراین مهم است که خانه را از قبل سفارش دهید. ساختار lsf درباره قوانین ساختمان های پیش ساخته بیشتر بدانید. به عنوان مثال در برخی از نقاط جهان مانند اتحادیه اروپا قوانین جامع و منسجمی برای ساخت چنین سازه هایی وجود ندارد و قوانین در محلی متفاوت است. اما در آمریکای شمالی، وزارت مسکن و شهرسازی (HUD) قوانین خاصی را برای ساخت خانه های پیش ساخته وضع کرده است. دانستن قوانین ساخت و ساز شهر و محل خود مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

  1. قیمت خانه مبله.

قیمت ویلا پیش ساخته و خانه پیش ساخته یکی از مهم ترین مواردی است که هنگام سفارش و خرید این سازه ها و قرارداد با یک شرکت ساختمانی باید به آن توجه کنید. قیمت نهایی خانه های پیش ساخته به عوامل مختلفی از جمله مواد مصرفی در کارخانه، متراژ خانه، مقدار پیش ساخته در کارخانه، جابجایی کالا و میزان حمل و نقل و غیره بستگی دارد. تعیین تعرفه مناسب برای این امر و تغییر هر یک از این عوامل می تواند قیمت را به میزان قابل توجهی افزایش یا کاهش دهد. اما به طور کلی با توجه به ویژگی های سازه های پیش ساخته، زمان ساخت کوتاه و … این سازه ها بسیار ارزانتر از خانه های معمولی و سنتی هستند.

  1. مهارت و تخصص پیمانکاران

نکته دیگری که در سفارش خانه های پیش ساخته باید به آن توجه کرد، مهارت و تخصص پیمانکاران است. همانطور که کیفیت مصالح و یراق آلات به کار رفته در سازه پیش ساخته مهم است نحوه مونتاژ و نصب آن است و اگر پیمانکاران مهارت و تخصص کافی را نداشته باشند می توانند خانه را به بهترین شکل ممکن آماده کنند. شما دادن. همچنین می تواند بر کیفیت سازه، شکل کلی و ظاهر آن تأثیر بگذارد. قیمت ویلا پیش ساخته نفوذ.

  1. ارائه خدمات پشتیبانی ساختاری

ارائه خدمات پشتیبانی مستمر سازه و خدمات پس از فروش از دیگر مواردی است که در انتخاب شرکت ساختمانی باید در نظر بگیرید.

  1. اعتبار یک شرکت خانه سازی پیش ساخته

اعتبار و رزومه شرکت ساخت خانه های پیش ساخته نیز بسیار مهم است و باید شرکتی را انتخاب کنید که دارای تجربه کاری عالی باشد چرا که سفارش ساخت خانه پیش ساخته به شرکت های جدید و نامعتبر تنها برای شما نیست زمان و هزینه شما هدر خواهد رفت. ممکن است در پایان تحویل به نتیجه دلخواه نرسید. بنابراین باید با مقایسه شرکت های فعال در این زمینه بهترین گزینه را انتخاب کنید. شرکت ستون قصر طلایی یکی از معتبرترین و باتجربه ترین شرکت های ساختمانی است که می توانید با اطمینان ساخت خانه مورد نظر خود را به آنها بسپارید. شما می توانید با کارشناسان این مجموعه با شماره های 02188231285-02188231284 – 09034009189 تماس حاصل فرمایید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم