11 تاج هم داشتیم. کارلتو جواب ژاوی را داد


کد خبر: 1801750/42

زمان: 22:26
1400/10/11

کادو: 17,421

پروتکل باید رعایت شود

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید امروز به ادعای جاوی مبنی بر لغو بازی بارسا و مایورکا پاسخ داد.

به گزارش “ورزش سه”، سال 2022 آغاز شده و بسیاری معتقدند امسال انتقال کیلیان امپه ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن به رئال مادرید قطعی می شود. کارلو آنچلوتی در آستانه دیدار مقابل ختافه در نشست خبری حاضر شد و درباره این شایعه و البته وضعیت تیمش در اولین بازی سال جدید صحبت کرد.

کارلو آنچلوتی گفت: “بازیکنان در روزهای اخیر خوب تمرین کرده اند. ما در نقطه خاصی هستیم، اما تقریباً کل تیم را در اختیار داشتیم. تست برخی از بازیکنان مانند وینیسیوس جونیور و لوکا یوویچ هنوز مثبت است، اما به استثنای دنی کارواخال و گرت. بقیه می توانند مقابل ختافه بازی کنند.

در کنفرانس مطبوعاتی امروز، جاوی سرمربی بارسا به لالیگا شکایت کرد که چرا بازی این تیم مقابل مایورکا به دلیل 11 تاج در اردوی بارسا لغو نشد. آنچلوتی پاسخ داد:این یک موضوع پیچیده است و من به نظر همه احترام می گذارم، اما به دلیل کرونا ما 11 بازیکن مقابل بیلبائو نداشتیم، اما با رعایت پروتکل بازی کردیم. فکر می‌کنم در حال حاضر اوضاع کاملاً تحت کنترل است، اما من پزشک نیستم و به حرف‌های دانشمندان گوش می‌دهم و آنها می‌گویند باید این روند را ادامه دهیم.»

کیلیان امباپه به رئال مادرید منتقل می شود؟ نمی دانم در حال حاضر به ادامه مبارزه برای عنوان قهرمانی فکر می کنیم. او در فرم خوبی است، من در لالیگا پیشتاز هستم و چهارشنبه جام حذفی را داریم. بعد از آن برای میزبانی سوپرجام به عربستان می رویم و این نکته مهمی است.

آخرین چیزی که به آن فکر می کنم این است که در 30 ژوئن چه اتفاقی می افتد. ای کاش وقتی ورزشگاه برنابئو به طور کامل بازسازی شد، همچنان روی نیمکت رئال مادرید بمانم. شاید کمی خودخواهانه باشد، اما این آرزوی من است. البته با وجود خرید امبابه چیزی به نام تیم بدون شکست در فوتبال وجود ندارد.

رویای 2022؟ می خواهیم قهرمانی را به دست آوریم. درست است که دلم برای لالیگا تنگ شده و دوست دارم قهرمان شوم، اما برای همه آرزوی سلامتی دارم. چون بالاخره اگر اطرافیان شما موقعیت خوبی دارند، شما هم همینطور هستید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم