13 اعمال شبانه روزی رجب + اعمال ایام تخم مرغ و نمازهای ام داوود



در رفتن ماه رجب از پرفضیلت‌ترین ماه‌هاست، از این رو آن را «ماه خدا» می‌گویند. سیزدهمین روز از ماه رجب، ولادت با سعادت امیرالمومنین علی (ع) و اولین روز از روز سفید است. در این روز به قول معروف سی سال بعد از ولادت فیل خانه با سعادت حضرت امیرالمومنین علیه السلام در وسط کعبه قرار می گیرد. اعمال مستحبی برای این روز نیز مانند بسیاری از ایام مبارک ذکر شده است و به مناسبت 13 رجب به برخی از اعمال مستحبی برای این روز اشاره می کنیم.

13 اعمال شب رجب

مستحب است در شب سیزدهم رجب دو رکعت نماز بخواند به طوری که بعد از هر رکعت سوره یس و تبرک و توحید را بخواند.

13 عمل در ماه رجب

روز سیزدهم رجب اولین روز از ایام البیض است و روزه آن روز و دو روز بعد از آن ثواب زیادی دارد. اعمال ام داوود یکی از عبادات است که در عید فطر (13 تا 15) ماه رجب انجام می شود. این اعمال را امام صادق علیه السلام به مادر رضاعی خود ام داوود آموخت تا فرزندش داوود را آزاد کند.

برای انجام اعمال ام داوود، روز سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم ماه رجب را روزه بگیرید. سپس در روز پانزدهم ظهر غسل کرده و نماز ظهر و عصر را بخوان. پس از پایان نماز سوره های زیر را رو به قبله بخوانید: در پایان رو به قبله بایستید و همان دعای استغفار یا ام داوود را بخوانید.

دعای داوود

اعظم الله تعالی عزم نیست. الخد الصالح و الولال الاسوه الحالم فی العزیز العزیه الازحی الحلم العزیز بلاجیپت المتبه و التقدیس و لک التحلیل و لک التکبیر. و لک ما آری و لک ما یارا

و نوشته عمری و لوک الموسن الفهلی و لوک العورسان و المهانی و لک. -قمی علی و القمی و القمطک و المطیق و محمد خلمتک المحمد الناصر لعنبیه خلمتک اللهشاهی علی سید علی مایکل مایکل املاک و المستحر الموند علی الحتاحین.

خود تبلیغی بی شرمانه برای محصولات بالستیک و یک معامله عالی برای یک چاقوی کوچک برای شما. قزاقستان، آخرین
شیب و هارون و هارون و یوشع و مشا و آل خرانین و یونس و یونس و یاس و ای طالوت، طالوت و داوود و سلیمان و زکریا و زکریا و متی و متی و متی و متی و عزائل و عیسی و شمعون و کوجاس و الحوارین. و خالد و خالد و لقمان الله سود علی محمد و آل محمد و الحمم محمد و آل محمد و برک علی محمد و آل محمد. [وَ تَرَحَّمْتَ]و درود بر ابراهیم و آل ابراهیم.

اللھم سان علی المعالی و الخیاد و الصون و الکہد، الازاد و الزھد و الجد و ارث و تخصص و تخصص صلواتیک و بیتی به من ملحق شدند انبیا و رسولان و مبارکه نزدیک من، ای اسمیت، و سجده کردم. نام مچینگ و نبیاک و رسلک و تاتک و وسل سالواتی لیهم و ارگانیک رواهم و اجلهم برادران فیک و اعوان علی دایک و آنی ستشف بک و بکرمک کلى رکوك وبجودك للتك و وبودك للكاك وبجودك وابودك للغوك للاقلاب.

و امكانات مؤسسه و اللّه فله، ناامیدیم از متفق القسم الغیر باردار، و خود من غیر مشتاق یا الله یا رحیم یا رحیم یا رحیم یا رحیم، یا جلیل یا جلیل یا جلیل، یا جمیل، یا وکیل یا وکیل یا وکیل مبتذل یا هیبه یا آغوش یا مرتکب یا بدخلق یا مدیال یا متوسط ​​یا رایگان یا لطف یا اساسی یا تکان دادن یا پرهره یا داستان یا قصه یا نگاه کردن به یک ماده یا محیط یا محیط یا محیط یا مرتکب یا متازال یا متازل یا متازال یا متازال حمید یا مجید یا عابد یا حامی یا شهید یا نیکوکار یا زیبا یا برکت یا فضیلت یا دژ یا دژ.

یا طرفدار یا جهت دار یا عامل یا توقف یا مشکوک یا منفور یا جنگل یا خلاق یا ویب یا وهاب یا تاب یا اختلاف یا بی ادبی یا کاملاً پیش یا زیاد یا قهوه یا قهوه یا ترغیب یا ترغیب یا ماکرووی یا مامان یا عزیز یا مغرور یا سلام یا مؤمن یا مبهم یا سبک یا شخص یا شخص یا سینه یا سینه یا نصیر یا مونس یا ارث یا ارث یا بیعت یا محال یا محال یا اجتناب ناپذیر. راست بایستیم یا همیشه عاقل یا عاقل یا خوب یا بد؟

یا گوش کن یا گوش کن یا پنهان کن یا نه [مُغَیِّرُ]یا ناشر، یا نادان، یا پیر، یا دردسرساز، یا یاور، یا انسان، یا زنده، یا مفید، یا زنده، یا مرده. [مُقَدِّرُ]یا مسئولیت یا تکلیف یا توده یا معیار یا خالق یا واحد یا موجودیت، یا ظالمانه، یا شور یا شدید یا شدید یا خشم یا قابض، یا شراب من، یا شراب من، و شراب من، و شراب من و شراب من. غدیر است یا مصیری یا مصیر یا من علی هستم.

یا مال من یا موضوع عامل ما یا خلاصه کایف یا الجلال یا الحیه یا الهیا یا الهدا یا الملا و السموت و السوم و. آل محمد یا سیدنی و سعدی بیج، علی محمد و آل محمد و رحمت بر محمد و آل محمد و صلوات بر علی محمد و بر آل محمد چنانکه نماز خواندی و مردی. [تَرَحَّمْتَ]علی اسرائیل و آل اباحم وارد حمید مجید و تفسیر و هجرت و شدید و تنها و اتحاد و اتحاد و نکاح بین نکاح و سقط مشروط شدند.

اوداوخ الخشان الخشیل الخشع الخائف المافر الباس الحین الحقیر العال العار المصجیر المسقر المسغف من مسلون مسلون لبرب مس الأسلمتة قهره. [نَفْسُهُ]و شکوه فجتی دعای ضعف مرثیه مهین بیس ملکین بک و آسانی در ما گناه یاد من و آسانی ستاد ما عظمت و حق شاعران قادری و. سوء تغذیه درود بر محمد و آل او، درود بر او یا شیطان بر شیطان

و احشام و ابراهیم اسماعیل و اساقه یا رد یوسف علی یعقوب من یا بعدا البلا البا یا مسجد رادیکال جسی یا حافظ بنت جسوی یا حافظ بنت جسی یا حافظ بنت شب یا کفیل بنت شب یا کفیل بنت شب یا. کفیل ولی ام موسی [عَنْ وَالِدَتِهِ]ولنولان على على محمد و محمّر و ورنور لل خلفاء و مائي ٽائر آف افسانه و الحاق لي رضوان و اسمبيل شدن و استصراف و قغراك و مري و غيره.

و بر هر سوره ای غلبه کن و بر همه سختی ها غلبه کن و آسانی ها را آسان کن. [عَنِّی]توتال لی و هدر و سنتز تیمن کامل و کل دروغ بینی و بین بانی و انبساط بینی و بین عادلانه و متوسط ​​مشاء المتینین و المتینین و اکیداً از او خوب بپرس. اگر او دیگر در ارتباط جذب نمی شود.
سپس بر زمین سجده کن و دو طرف صورتت را بر زمین بگذار و بگو.
خدایا سجده مکن و بر رحمت ذلت و معصیت و اجتهاد و ذلت تکیه مکن و آرام و آسوده مکن.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم