2 ناپدید شدن پس از آتش سوزی کلرادو بازماندگان برکات خود را می شمارند

[ad_1]


در اینجا، یک کامیون سوخته در کنار یک محله ویران شده در لوئیزویل، کولو تصویر شده است. گروه‌های جستجو روز یکشنبه به دنبال دو مفقود شده در ابری پوشیده از برف اما همچنان دود هستند که در اثر آتش‌سوزی گسترده جنگلی در کلرادو ایجاد شده است.

توماس پیپرت / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

توماس پیپرت / AP


در اینجا، یک کامیون سوخته در کنار یک محله ویران شده در لوئیزویل، کولو تصویر شده است. گروه‌های جستجو روز یکشنبه به دنبال دو مفقود شده در ابری پوشیده از برف اما همچنان دود هستند که در اثر آتش‌سوزی گسترده جنگلی در کلرادو ایجاد شده است.

توماس پیپرت / AP

لوئیزویل، کولو – تیم های جستجو روز یکشنبه به دنبال دو مفقود شده در تپه ای پوشیده از برف اما همچنان در حال دود شدن ناشی از آتش سوزی بزرگ جنگلی کلرادو بودند. در این میان افرادی که به تازگی از آتش فرار کرده بودند از آنچه پس از آتش سوزی باقی مانده بود بیرون آمدند.

شعله های آتش حداقل به 9.4 مایل مربع گسترش یافت و نزدیک به 1000 خانه و ساختمان های دیگر را در حومه شهر بین دنور و بولدر ویران کرد. پس از یک سقوط بسیار خشک و تقریباً بدون برف، آنها در اواخر سال به طور غیرعادی وارد شدند. کارشناسان می گویند این وضعیت به گسترش آتش همراه با باد کمک کرد.

ساکنان بازگشته بررسی می کنند که چه چیزی باقی مانده است

رکس و باربا هیکمن خاکستر خانه خود در لوئیزویل را به همراه پسر و همسرش الک کردند.

پسرش آستین یک گاوصندوق را با سکه های طلا-نقره، کارت های اعتباری مذاب، کلیدها و ابزار سنگ زنی برید تا بقایای سوخته گذرنامه های این زوج را کشف کند.

سگ، آی پد و لباس های پشتشان را بیرون آوردند. رکس هیکمن گفت: متاسفم که می شنوم چیزی در خانه 23 ساله من باقی نمانده است.

او گفت: “یک بی حسی وجود دارد که ابتدا شما را تحت تاثیر قرار می دهد. می دانید، مثل اینکه در یک بحران هستید. به این فکر می کنید که چه کاری می توانید انجام دهید، چه کاری نمی توانید انجام دهید.” “درد واقعی به مرور زمان فروکش خواهد کرد.”

این زوج باید ملک و لباس اجاره کوتاه مدت پیدا کنند و شرکت بیمه آنها یکشنبه به آنها گفت که بازسازی خانه آنها حداقل دو سال طول می کشد.

رکس هیکمن گفت: ما می دانیم که چقدر خوش شانس هستیم. ما همدیگر را داریم. ما دوستان خوب، خانواده های عالی داریم. خیلی ها خیلی بیشتر از ما رنج کشیده اند و ما برای آنها احساس درد می کنیم.”

در حالی که خانه‌های سوخته در برخی مکان‌ها همچنان در حال سوختن هستند، آتش‌سوزی‌ها دیگر تهدیدی فوری محسوب نمی‌شوند – به ویژه با بارش برف و دمای سرد روز شنبه.

پیش از این یک فرد گمشده پیدا شده بود

مقامات در ابتدا گفتند که همه پس از وقوع آتش سوزی پاسخگو بودند. اما جنیفر چرچیل، سخنگوی بولدر کانتی گفت که سه نفر بعداً در تلاش برای مدیریت وضعیت اضطراری مفقود شدند. مقامات روز یکشنبه گفتند که یکی از آنها زنده پیدا شد.

خدمه هنوز در جستجوی یک زن و مردی بودند که در نزدیکی مارشال در خانه ای در سوپریور زندگی می کردند. جو پل، کلانتر شهرستان بولدر، گفت که خانه های او “در زباله و برف پوشیده شده است. این کار دشواری است.”

پل گفت که بازرسان دیگر به دنبال مفقودان بودند، اما با خانواده یا دوستان آنها تماسی نداشتند.

پلیس جرد فرماندار کلرادو و مقامات اورژانس فدرال صبح یکشنبه از برخی مناطق آسیب دیده بازدید کردند.

پلیس پس از این تور گفت: «من می دانم که اگر همه چیز را از دست بدهید یا حتی ندانید چه چیزی را از دست داده اید، دوران سختی در زندگی شما خواهد بود. «چند روز پیش در خانه جشن کریسمس می‌گرفتید و جوراب‌هایتان را آویزان می‌کردید، و حالا خانه و مدرسه از بین رفته است».

مقامات در حال بررسی علت آتش سوزی هستند

علت آتش سوزی همچنان در دست بررسی است. مقامات خدمات شهری هیچ سیم برق در حال سقوط در اطراف آتش پیدا نکردند.

پل گفت که مقامات در روز شنبه چندین خبر را دنبال می‌کنند و حکم جستجو را «در یک مکان خاص» صادر کرده‌اند. کلانتر روز یکشنبه از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد و گفت که نمی داند آیا آتش سوزی رخ داده است یا خیر.

پل در مورد صحنه آتش سوزی گفت: “این پیچیده است و همه آن با یک پای برف پوشیده شده است.” “نتیجه آن تحقیقات مهم است – چیزهای زیادی در خطر است. ما حرفه ای خواهیم بود. ما مراقب خواهیم بود.”

بیشتر 991 ساختمانی که در اثر آتش سوزی ویران شدند خانه بودند. اما آتش همچنین باعث سوختن هشت کسب و کار، از جمله یک سالن ناخن و یک رستوران مترو، در یک مرکز خرید در لوئیزویل شد. در همسایه Superior، Target، Chuck e. دوازده تجارت از جمله پنیر، یک نمایندگی تسلا، یک هتل و یک تالار شهر آسیب دیدند.

هر دو شهر در حدود 20 مایلی شمال غربی دنور با جمعیت 34000 نفر قرار دارند.

آتش سوزی در حدود 100 یاردی املاک سوزان هیل در لوئیزویل متوقف شد. او شنبه شب در خانه اش با استفاده از بخاری و بطری های آب گرم برای گرم نگه داشتن خود خوابید زیرا سرویس گاز طبیعی او بازسازی نشد.

همانطور که او تغییر رنگ آسمان را به یاد آورد، آهی کشید و وحشت زده به بیرون از شهر فرار کرد و یک جعبه آتش نشانی با پسرش، سگ، گربه و شناسنامه و سایر مدارک خود حمل کرد.

او گفت: “من حتی نمی دانم چگونه آن را توصیف کنم.” “خیلی غم انگیز است. خیلی وحشتناک است. فقط ویرانگر است.”

انتظار می رود خدمه خدمات برق خانه هایی را که روز یکشنبه تخریب شده بودند، بازگردانند، اما هشدار دادند که ممکن است بازگشت خدمات گاز بیشتر طول بکشد.

مردم برای دریافت بخاری های فضایی اهدایی، آب بطری و پتو در پناهگاه های صلیب سرخ صف می کشند. Xcel Energy از سایر ساکنان درخواست کرد که برای گرم نگه داشتن و جلوگیری از یخ زدن لوله های خانه از شومینه و اجاق های چوبی استفاده کنند.

جف مارکل از ساکنان ارشد، سوار کامیونش شد تا بخاری را بردارد. او گفت که خوش شانس بود که “فقط آواره” شد زیرا خانه اش خالی از سکنه بود.

مارکل گفت: “ما این کار را انجام می دهیم، با دوستان می مانیم و مشتاقانه منتظر سال جدید هستیم. این باید بهتر از سال گذشته باشد.”

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما