21 متهم مالی در خراسان رضوی دستگیر شدندپایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری 21 عامل ارزی در خراسان رضوی خبر داد.

سردار محمدکاظم تقوی گفت: اخبار و اطلاعات و شکایات واصله از مرجع قضایی مبنی بر اخلال در نظام مالی، فرار مالیاتی، پولشویی، کلاهبرداری و تحصیل مال غیر قانونی توسط برخی افراد از جمله اتباع خارجی به صورت طلا و ارز. بازار مشهد این پرونده با راه اندازی اتاق های مجازی در تلگرام، واتس اپ و سایر شبکه های اجتماعی در برخی از مجتمع های معاملات طلای مشهد پیگیری شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این گونه معاملات نوسانات جدی در اقتصاد کشور از جمله طلا و ارز ایجاد کرده است و اهمیت موضوع امنیت اقتصادی خراسان رضوی را در دستور کار جاسوسان پلیس قرار داده است. او گفت. : پس اولا اتاق معاملات طلا و ارز فردا که در فضای مجازی غیرقانونی، غیرواقعی و رسمی هستند؛ آنها طلای مذاب و ارز قاچاق را معامله می کردند و تحت نظر بودند.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد تعدادی از این افراد عمدتاً از بنکداران طلا و یا صرافان فعال در یک مجتمع تجاری در مشهد بوده اند.

تقوی تصریح کرد: این افراد با هماهنگی دادسرای ناحیه هفت مشهد (به ویژه جرائم سایبری) و با دستور قاضی ویژه دادسرای فضای مجازی غلامرضا قنبری راد خسارت زیادی به بازار وارد کرده اند. پرونده اصلی با شکایت دو نفر، شاکی اول در دو مرحله 35 میلیارد تومان و 12 میلیارد تومان از دارایی زیان کرد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ابتدا با اقدام و هماهنگی مأموران قضایی دو نفر (یک طلافروش و یک کارگر و دیگری تبعه خارجی) با اقدامات فنی و پلیسی دستگیر و به دادگاه ویژه اعزام شدند. فضای مجازی را بررسی کنید. با راهنمایی شکات پرونده و با اقدامات فنی و پلیسی، حساب 31 نفر از افراد مرتبط با پرونده خاص با دستور قضایی مسدود شد. فعالیت اقتصادی، عمدتاً مربوط به تجارت آتی طلا و ارز است. کشف شده.

وی به اقدامات انجام شده تاکنون در این زمینه اشاره کرد و گفت: اقدامات شامل دستگیری 20 نفر و شناسایی با مراجع قضایی، بازرسی و پلمب طلافروشی در پاساژ، ضبط 11 هزار و 440 گرم طلا و انسداد 31 حساب است. مانده های 10 میلیارد تومانی و تعقیب صاحبان حساب و کشف حدود هزار میلیارد تومان فعالیت های مالی مشکوک.

تکوا در ادامه اظهار نظر خود گفت: اگرچه برخی می گفتند که انتقال وجوه برای خرید طلا بوده است، اما در عمل بدون صدور ارز و بدون ثبت نام; طبق اعلام اتحادیه طلا و جواهر، معامله طلا فردا انجام شده و در این معامله طلا مبادله ای صورت نگرفته است که غیرقانونی است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی یادآور شد: بررسی برخی افراد دیگر نشان داد که ریشه برخی از وجوه بلوکه شده ربطی به معاملات طلا ندارد و این افراد فقط در خارج از حوزه بانکی در خرید و فروش ارز فعالیت می کنند. سامانه و صرافی های رسمی.” .

وی تاکید کرد: خرید و فروش هر نوع ارز باید مطابق با استانداردهای بانک مرکزی انجام شود در غیر این صورت مشمول قوانین قاچاق می شود.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel