24 ساعت در بورس پول دریافت کنید!کارگزاری فائست برای اولین بار در بازار سرمایه کشورمان به پی فست (سیستم پول آنی) راه یافت.پفاست) رونمایی شد. این سامانه به تراکنش‌های آنلاین کارگزاری‌های متقلبان اجازه می‌دهد تا در هر زمانی از شبانه‌روز به راحتی درخواست‌های پول را ثبت کرده و در حداقل زمان مبلغ درخواستی را دریافت کنند.

PayFast استاندارد جدیدی برای ارائه خدمات به مشتریان در بازار سرمایه است که توسط کارگزاری فارابی با هدف دسترسی سریع به موجودی حساب مشتریان در سامانه معاملات راه اندازی شده است.

بر این اساس مشتریانی که به هر دلیلی نمی خواهند چندین روز در فرآیند پرداخت منتظر بمانند و یا نیاز به دریافت فوری موجودی حساب خود نزد کارگزاری دارند، می توانند با استفاده از سامانه پیفست درخواست پرداخت فوری خود را ثبت کنند.

در حال حاضر متقاضیان استفاده از Pfest می توانند در هر ساعت از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل با شماره تلفن 1561 (مرکز پشتیبانی کارگزاری فارابی و ارتباط با مشتریان) تماس گرفته و درخواست خود را ارسال کنند.

کارشناسان این مرکز موارد قانونی از جمله شرایط تسویه صندوق در بورس، اخذ اعتبار و … را بررسی می کنند و در صورت عدم ممنوعیت پرداخت، بلافاصله مراحل پرداخت را آغاز می کنند.

با این سیستم، فرآیند رسیدگی به درخواست مشتری در کمتر از دو ساعت در هر ساعت از شبانه روز انجام می شود. پس از رسیدگی به درخواست در مرکز پشتیبانی و ارتباط مشتریان، دستور پرداخت به سیستم بانکی ارسال می شود.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه پرداخت های بین بانکی توسط بانک های عامل از طریق «بنیاد» و «ساتنا» پس از ارائه درخواست توسط کارگزاری انجام می شود، زمان تسویه کلیه وجوه بر اساس چرخه پرداخت مرکزی و ساتنا خواهد بود. مرکز. بانک.

بر این اساس درخواست وجوه برای ثبت نام در روزهای غیر کاری در همان روز توسط کارگزاری متقلب رسیدگی و در اولین چرخه پرداخت بانک مرکزی برای پرداخت ارجاع می شود.

نکته ای که متقاضیان باید در نظر داشته باشند در استفاده از پوفست حداکثر 50 میلیون تومان برای هر درخواست می باشد. با توجه به محدود بودن انتقال وجوه در روزهای غیرکاری به چرخه پرداخت بانک های عامل، کارگزاری متقلب هم اکنون از راهکارهای جدید پرداخت «جیب» استفاده می کند و با هماهنگی بانک سامان احتمال دریافت وجه وجود دارد. مشتریانی که هم اکنون شماره حساب اظهارنامه خود را به کارگزاری تحویل می دهند باید شماره شبای بانکی بانک ذکر شده را داشته باشند. شایان ذکر است جیبیمو یکی از شرکت های فعال در اکوسیستم گروه مالی فارابی است که خدمات و راهکارهای نوین پرداخت را در بازار سرمایه ارائه می کند.

کارگزاری فارابی به زودی بانک های بیشتری را به لیست فعلی Pfest خود اضافه می کند تا محدودیت های انتقال وجه بین سیستم های ساتنا و پی را حذف کند.

در خرداد ماه 1395 برای اولین بار در تمامی کارگزاری های کشورمان، شایان ذکر است که کارگزاری فارابی توانسته به صورت شبانه روزی و یا به عبارتی در تمامی روزها و ساعات هفته به مشتریان خدمات ارائه دهد. این مرکز – از زمان راه اندازی – با استفاده از فناوری های نوین مانند هوش مصنوعی و دستگاه های الکترونیکی به یکی از پیشگامان بازار سرمایه تبدیل شده است و اکنون با راه اندازی سامانه Pfest در همین راستا حرکت می کند. پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان بازار سرمایه.

علاقه مندان به دریافت کد بورسی می توانند در کمتر از پنج دقیقه با مراجعه به سایت کارگزاری فارابی به نشانی irfarabi.com نسبت به دریافت کد بورسی خود به صورت آنلاین اقدام کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم