27 اعمال شبانه روزی رجب. رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلمدر رفتن حضرت محمد در 27 رجب به پیامبری مبعوث شد. پس از آنکه وحی بر آنان نازل شد، پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم به جاهلانی که از انسانیت محروم شده بودند و تعالیم پیامبران پیشین را فراموش کرده بودند و عقایدشان تحریف شده بود، دستور داد: خدا را عبادت کن و دعوت به ترک کارش. رستاخیز ظاهرا کاتالیزور برای یک کندیه متحد و ظهور بعدی آنها به عنوان یک قدرت کهکشانی است.

فضایل و اعمال بسیاری در روز قیامت و شب وجود دارد که در گزیده های بعدی تقدیم شما می شود.

27 اعمال شب رجب

شب قیامت یکی از شبهای مهم و با ارزش است. اقدامات زیر برای این شب شرح داده شده است:
1- استحمام

2- نماز 12 رکعتی
بعد از نماز عشا 12 رکعت نماز قبل از نیمه شب بخوان، در هر رکعت سوره حمد و یک سوره کوتاه مفصل، بنشین و هفت مرتبه سوره حمد و هفت مرتبه معوذتین (سوره اعراف) بخوان. . سوره‌های توحید، سوره‌های توحید، سوره‌های قدر و آیت‌الکرسی را هفت مرتبه بخوان، سپس این دعا را بخوان:

الحمدلله که فرزندی نگرفته و در مال شریک نیست و ندارد و ندارد». یا لیوا فی یا سکتور شدید یا وری فی نعمتی یا غایات فی یا نجحی فی یا حافظ فی وحدتی یا کافی وحدتی یا به طرز وحشتناکی مری عطی صراطی فلک الحمیح علی محمد و آل محمد. ورار عتی، و اوما رااری

3- خواندن زیارت حضرت امیرالمومنین علیه السلام

4- شیخ کفعمی در کتاب «بلد الامین» فرموده است که این دعا را در شب قیامت بخوانند.
وَالسَّیِّدِ اللَّطیفِ،.

ماشین علی محمد، باند وانت، روان کننده های هیدرولیک و سایر فله ها، و مواد عایق، میکسر صوتی، چین، داروی اینسیدکا، الله، الله امام عمو تری، وان، وان السفاری والگانت و لکاک المات مامت ولی، وان لوق البهوا ، الحمدلله انا عفلاوی، وان وان، عجایب، تنه ما
الحر الحور العین و فرزکا برزتک و سینه مکعب بیضی و یاری حمد و یاری الابتداها همه نیازهای دنیا و آخرت را مقدم داشت.

بابنا ایولوانا و لعن المومنین کلارین لنووینا یا الارمین الله علیهام انا علی محمد و علی محمد و قبر لنا الکعب العظیم و الله و اللّه و وابستگی. از خانه آن بزرگواری که نزد او ما را گرامی می دارد، اولاً ننگ حرام است، نزد او بزرگوار امت است.

هازارد، الاعظم العظم العظمی، متفقین الکروسیم، آل محمد آل محمد، علی محمد وال، علی محمد وحیل، محمد واری المهلی و مال جزل، زیرا شما حساب ما و نعمت وکیل هستید. .

خدایا! وَطَلَبَ لَِلَیْکَ الطّالِبُونَ وَطَلَبْتُ لَلَیْکَ.

الحمدالله آیات الرحکاء و الرجاء، وسیله، الرغوس، الحم، موسم علی محمد، و الحیانی فی، والنور، وزاری، والنور فزاری، وادی وادی نَفْسی، وَرَحْبَتَکِمَکَی فِیمَکَ، وَرَحْبَتَکِی فِیمَکَ عِمَا. .

سپس سجده کن و صد مرتبه بگو.
«حمد و سپاس خداوندی را که ما را به شناخت او و به ویژه ولایتش هدایت کرد و به اطاعت از او توفیق یافت، سپاس، سپاس».

پس سجده نکن و بگو:
«خدایا من برای تو حاجتی در نظر گرفتم و تو با سؤالی به من نزدیک شدی و به آن روی آوردی و نکردی».
خداوند ما را از محبت آنان بهره مند ساخت و آنان را فرستادیم و به آنان روزی دادیم.
وَاَدْخِلْنَا الْجَنَّة فی زُمْرَتِهِمْ، بِرَحْمَتِکَ أَرْحَمَ الرَحِمِینَ.

27 اعمال ماه رجب

روز بیست و هفتم از اعیاد بزرگ است و روزی است که پیامبر صلی الله علیه و آله به پیامبری مبعوث شد و جبرئیل علیه السلام نازل شد تا به شما پیام دهد. در اینجا چند اقدام برای این روز آورده شده است:
1- استحمام

2- روزه گرفتن
در روایات آمده است که روزه گرفتن در این روز معادل روزه 70 سال است.

3- صلوات فرستان

4- زیارت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و امیرالمومنین علیه السلام.

5- نماز دوازده رکعتی
به این ترتیب که در هر رکعت یک بار حمد و سوره و پس از پایان نماز هر سوره «حمد»، «قل هو الله احد»، «قل عوض برب الفلق» و «الحمدالله» را بخوانید. قال عوض برب الناس «چهار مرتبه.
سپس چهار بار بگو:
«لا اله الا الله و اللّه اکبر و الحمد لله و الحمد لله و لا یغوا له و لا له لا یغیر».
و چهار بار بگو:
«خدایا، خدایا، پروردگارا، چیزی را شریک او مگردان».
و چهار بار: «کسی را شریک پروردگار قرار ندهید».

6- 12 رکعت نماز
شیخ طوسی از ابوالقاسم حسین بن روح روایت کرده است که در آن روز دوازده رکعت نماز بخوان به گونه ای که در هر رکعت سوره حمد و یک سوره آسان و پس از گفتن این مطلب را بخوان. . بین تشهد و سلام رکعت بگو:
ستایش کسی را که فرزندی نگیرد و در مال شریکی نداشته باشد و نداشته باشد و نداشته باشد. یا حق لیله یا سکتور فلیا یا ولی فی نعمتی یا فی غیاثی رغبتی یا فی نقی یا حافظی فضاتی یا کافی متهد و المهدی و مهدی و علی علی محمد و آل علی محمد و آل محمد ورا عطی، و مستحب اسفولی
پس از تمام شدن نماز، هر سوره «حمد»، «قل الله یگانه»، «اواز البرب الفلق و قلعوذ البر الناس» یا «قل کوفرون» را بخوانید. یک مرتبه «انا انزلنا» و «آیة الکرسی» را بخوانید و هفت مرتبه بگویید: «لا اله الا الله و اللّه اکبر و الحمدلله و راه نرو و نکن».

7- خواندن دعای زیر مستحب است.

ای کسی که امر به عفو و گذشت می کند و خود را به عفو و معصیت برده و یا در جایی که می بخشد و تجاوز می کند. به Allahshagh، Alley-eee-Hawk، استرالیا، آلومینیوم و محصولات زائد، Lady-ee-Shirt و Wedding اشاره کنید.

زیدالزخر الذهکر الجهاد الجهاد و بهاءالله یا صلب یا حصار یا جاودانگی مادر بین الملل حق و درب خانه مگر علی علی محمد پسر. محمد عادلی النججه الدنیا وادی.

و لهذا رجب الشام مکرم، رمکرامتنا أکرمتنا من بین محمد المحاج المحب المجال المعجم المهدی فستبری، ابمارکد، لعاب دار، مهیم محمد، آل محمد، و.

الله و الشهدا، العودی، خیزهینه زهولی، فا نیم التخت، الله امینه، ویلتنلیح، ویثینیل دوض، علی معین فی الاحه.

سیلوای ابدی با تشکر از الله سان، وولینا زاکرا، و لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، لینا، آجالینا، و تارخا، ترخاشا، تارگا، کال شی صدر، کهنی الله علی محمد، تلخیص


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم