Call of Duty و Battle of Hilo Infinity در مقابل 2042 بتا

[ad_1]

در ماه های آینده ، سه عنوان تیرانداز اول شخص مهم منتشر می شود: Hello Infinity ، Call of Duty: Vanguard و Battlefield 2042 ، همه در بتا هستند. اکنون که بازیکنان بتا هر سه این بازی ها را انجام داده اند ، شروع به مقایسه این سه بازی کرده اند تا ببینند کدام یک ارزش خرید دارد.

خوشبختانه نسخه های بتای هر سه بازی منتشر شده است و ما را در بازبینی آنها آزاد می گذارد. این بتا ممکن است قدیمی باشد ، اما هنوز می توانید از افرادی که آنها را بازی می کنند بپرسید. ناگفته نماند که می توانید گیم پلی آنها را تماشا کرده و خودتان تصمیم بگیرید.

هر سه بازی تجربه منحصر به فرد خود را داشتند و توانستند نام معروف خود را به خوبی حفظ کنند. اما یکی از این سه بازی نزدیک ترین مرحله به مرحله تولید نهایی بود.

سلام بی نهایت


این بازی در نسخه جدید خود نسبت به نسخه های قبلی تغییراتی ایجاد کرده است. نه تنها بخش چند نفره رایگان بود ، بلکه تعداد زیادی سلاح ، مهارت ، وسایل نقلیه و تکنیک های جدید حرکتی به آن اضافه شد. این بازی تا به حال دو بتای اختصاصی دارد که هر دو بر قسمت چند نفره بازی تمرکز می کنند. هیچ اطلاعاتی از بخش داستان یا حالت جعل وجود نداشت که پس از انتشار در دسترس باشد.

اگرچه این بازی برای همه طرفداران بازی بتا در دسترس نبود ، اما توانست بازخورد مثبتی از بازیکنان خود دریافت کند. از نکات قابل توجه بازی می توان به مهارت های جدیدی مانند دافع ها و قلاب ها اشاره کرد. برای مدت طولانی ، Reddit پر از کلیپ هایی از بازیکنان بود که با دفع کننده سلام عکس می گرفتند. البته این بازی نظرات مثبت بسیاری را به دلیل گیم پلی هیجان انگیز و جدید خود دریافت کرد.

Hello Infinity Beta همچنین شامل چندین حالت بازی برای نمایش قسمت های بیشتری از حالت بازی چند نفره مانند (Team Battle) و (Slaughter) است. بیشتر اوقات در اولین بتا بازی ، بازیکنان مجبور بودند با ربات های بازی که بسیار هوشمند بودند مبارزه کنند. اما از پایان بتا اول و در بتا دوم ، بازیکنان با یکدیگر روبرو شدند.

البته مواردی وجود دارد که برخی از بازیکنان امیدوارند تا زمان انتشار نهایی بازی به آنها اضافه کنند. البته هیچ کدام از اینها به خودی خود مشکلی ندارند. مواردی مانند:

  • معیارهای برخورد بازیکنان
  • بهبود سلاح
  • تعادل برخی از مهارت ها

و برخی موارد کوچک مانند این قطعاً در بازی اصلی یا در قالب یک به روزرسانی برطرف می شود.

میدان جنگ 2042


بتا Battlefield جدید به تازگی تکمیل شده است و نقدهای خوب و بد زیادی دریافت کرده است. طرفداران بازی روش جدید استفاده از تفنگ بازی و مقیاس بندی آن را تحسین کردند ، اما شکایات زیادی از دیگر موارد این بازی شنیده می شود.

این بتا تنها یکی از سه حالت اصلی بازی موجود در زمان انتشار را آزمایش کرد. این حالت شامل یک نقشه ، چهار متخصص و تعداد کمی اسلحه بود. با این حال ، کسانی که این را تجربه کرده اند اکنون مشغول روشن کردن مشکلات گرافیکی آن هستند که تاس آنها را مجبور به حل می کند.

البته داشتن یک باگ بتا برای یک بازی بزرگ مانند Battlefield 2042 کاملاً متداول است. اما تعداد این اشکالات آنقدر زیاد است که برخی تاخیر بیشتر در بازی را پیشنهاد کرده اند تا شکل و شمایل بهتری به بازی بدهد. طرفداران از سیستم هسته بازی ابراز نگرانی کردند. این به این دلیل است که برخی از ویژگی های نسخه های قبلی این حق رای دادن در این نسخه یافت نمی شود. اینها شامل انیمیشن زاویه به زاویه اول شخص ، مشاهده از گوشه و پرش به عقب است.

مخالفت دیگر طرفداران سیستم تخصصی جدید است که جایگزین سیستم طبقه بندی نمادین سری شده است. یکی دیگر از عیب های اصلی بازی عدم وجود عناصر کافی برای جداسازی سریع یک دوست از دشمن است. پوشاندن همه این اشکالات در زمان کوتاهی تا زمان انتشار بازی غیرممکن است ، اما امیدواریم تاس ها بتوانند تعداد آنها را تا زمان نشت کاهش دهند.

Call of Duty: Vanguard


سه بتا از این بازی تا کنون منتشر شده است و همه آنها تمام شده است. در اولین بتا ، که فقط برای بازیکنان پلی استیشن در دسترس بود ، تمرکز بیشتری روی حالت جدید بازی ، Champion Hill ، با الهام از حالت معروف Gunfight بود. اگرچه گرافیک و توسعه دهندگان به دلیل استفاده مناسب از موتور گرافیکی آن ، زبان بازیکنان را آرام کرده بودند ، اما بسیاری از آنها می خواستند تعادل این حالت جدید را تغییر دهند.

دو بتای دیگر بیشتر بر روی بخش چندنفره معمولی متمرکز بودند. بتا دوم فقط برای بازیکنان پلی استیشن که بازی را پیش خرید کرده بودند در دسترس بود و بتا نهایی برای همه سیستم عامل ها در دسترس بود. دومین و سومین بتای این بازی به دلیل سیستم خرابکارانه و محیط جدید مورد ستایش بسیاری از طرفدارانش قرار گرفت. برخی تغییرات در بازی به درخواست بازیکنان انجام شد و Sledgehammer با انتشار آن ، لیست جدیدی از تغییرات بازی را منتشر کرد.

Call of Duty: Vanguard با وجود گرافیک شگفت انگیز ، گهگاه با مشکلات فنی و اشکالات روبرو می شود که لذت تجربه را کاهش می دهد. اما این مسائل بزرگ و اجتناب ناپذیر به نظر نمی رسند و احتمالاً تا زمان انتشار بازی حل خواهند شد.

خوشبختانه به نظر می رسد این زمستان فصل رویایی برای طرفداران ژانر شوتر اول شخص باشد.

بیشتر بخوانید:


Battlefield 2042 آخرین بازی: نمی تواند بدتر باشد

از کانال Visito YouTube دیدن کنید

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما