CDC دوره انزوا و ایزوله توصیه شده برای عفونت کروناویروس را کاهش می دهد

[ad_1]


یک کادر پزشکی روز دوشنبه تست کووید-19 را در محل آزمایش جدید در ایستگاه متروی میدان تایمز شهر نیویورک مدیریت می‌کند.

اسکات هاینز / گتی ایماژ


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

اسکات هاینز / گتی ایماژ


یک کادر پزشکی روز دوشنبه تست کووید-19 را در محل آزمایش جدید در ایستگاه متروی میدان تایمز شهر نیویورک مدیریت می‌کند.

اسکات هاینز / گتی ایماژ

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز دوشنبه اعلام کرد افرادی که آزمایش کووید-19 آنها مثبت است، در صورت عدم بروز علائم فقط باید به مدت 5 روز خود را ایزوله کنند. این پیش توصیه را 10 روز به نصف کاهش می دهد.

CDC توضیح داد که داده ها نشان می دهد که اکثر عفونت های COVID-19 “در اوایل دوره بیماری” رخ می دهد – معمولاً یک یا دو روز قبل از شروع علائم و دو یا سه روز بعد.

CDC می‌گوید: «بنابراین افرادی که آزمایششان مثبت است باید به مدت ۵ روز ایزوله شوند و اگر در آن زمان علائمی نداشتند، اگر به مدت ۵ روز به پوشاندن دیگران ادامه دهند تا خطر ابتلا به عفونت کاهش یابد، ممکن است ایزوله شوند.

CDC همچنین دوره ایزوله سازی توصیه شده را برای افرادی که در معرض ویروس قرار دارند به روز کرده است. در این بیانیه آمده است کسانی که واکسینه نشده اند باید به مدت 5 روز ایزوله شوند و پس از آن باید به مدت 5 روز از ماسک سخت استفاده کنند. افرادی که دوز دوم فایزر یا مدرنا را بیش از 6 ماه مصرف کرده اند یا 2 ماه از واکسن جانسون اند جانسون را به پایان رسانده اند نیز باید به مدت 5 روز قرنطینه شوند.

افرادی که واکسن تقویتی خود را انجام داده اند پس از قرار گرفتن در معرض نیازی به ایزوله شدن ندارند، اما باید تا 10 روز آینده از ماسک استفاده کنند.

مدیر CDC دکتر دکتر گفت: نوع Omicron به سرعت در حال گسترش است و این پتانسیل را دارد که بر تمام جنبه های جامعه ما تأثیر بگذارد. گفت روشل والنسکی. “آنچه ما در مورد گسترش ویروس و محافظت ارائه شده توسط واکسیناسیون و دوزهای تقویت کننده برای متعادل کردن جداسازی و جداسازی با توصیه های به روز CDC می دانیم. این به روز رسانی ها تضمین می کند که مردم می توانند با خیال راحت به زندگی روزمره خود ادامه دهند.”

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما