CDC می گوید برداشتن نقاب در بسیاری از مکان ها بی خطر است. این کارشناسان اصلا آماده نیستند.خانواده ای با ماسک صورت در 5 ژانویه 2022 از ایستگاه یونیون در لس آنجلس، کالیفرنیا عبور می کنند. لس‌آنجلس اخیراً مانند بسیاری از ایالت‌ها و شهرها به مأموریت ماسک خود پایان داده است.

رابین بک / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

رابین بک / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


خانواده ای با ماسک صورت در 5 ژانویه 2022 از ایستگاه یونیون در لس آنجلس، کالیفرنیا عبور می کنند. لس‌آنجلس اخیراً مانند بسیاری از ایالت‌ها و شهرها به مأموریت ماسک خود پایان داده است.

رابین بک / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

تغییر دستورالعمل‌های ماسک‌گذاری از سوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در روز جمعه در حالی رخ داد که بسیاری از ایالت‌ها و شهرهای سراسر ایالات متحده شروع به آسان‌تر کردن دستور ماسک‌سازی کرده‌اند – یا قبلاً این کار را انجام داده‌اند.

طبق ماتریس CDC جدید، حدود 70 درصد از جمعیت آمریکا در مکانی زندگی می کنند که دیگر در آن زندگی نمی کنند. نیاز داشتن برای محافظت از خود و دیگران از ماسک استفاده کنید. محاسبات آنها بر اساس سه متغیر است: نرخ موارد جدید، پذیرش بیمارستان جدید و ظرفیت بیمارستان.

اما کارشناسان بیماری های عفونی که توسط NPR مورد بررسی قرار گرفتند می گویند که هنوز ماسک های خود را حفر نکرده اند. بسیاری از مردم همچنان قصد دارند آن ها را بپوشند زیرا در بخشی از کشور زندگی می کنند که ویروس کرونا هنوز در حال گسترش است – حداقل در حال حاضر.

چه زمانی در غذا، آموزش و خرید مواد غذایی بدون ماسک احساس راحتی می کنند؟ او حساب های ریسک شخصی خود را با NPR به اشتراک گذاشت.

انتقال کمتر جامعه را پیدا کنید – اما چقدر کمتر؟

تأکید جدید CDC بر نرخ بستری شدن در بیمارستان تأیید شده است، اما این معیار لزوماً بهترین راهنما هنگام در نظر گرفتن خطر فردی شما نیست. دیوید دودی، اپیدمیولوژیست در دانشگاه جان هاپکینز. او و سایر متخصصان همچنان به میزان عفونت های موضعی نگاه می کنند و اقدامات احتیاطی شخصی خود را می سنجند.

دودی می‌گوید که واکسینه شده و ارتقا یافته است و از بستری شدن در بیمارستان احساس امنیت می‌کند، اما همچنان در تلاش است تا از ابتلا به کووید جلوگیری کند.

او می گوید: “من فقط نمی خواهم بیکار باشم. نمی خواهم به خانواده ام سرایت کند و آنها را از کار و تحصیل محروم کند.” و از این منظر، مسائل مهمتر از بستری شدن در بیمارستان است.»

دکتر رابرت واچر می گوید که او انتظار دارد که نرخ روزانه موارد در جامعه او به 10 مورد در هر 100000 نفر کاهش یابد.

واچر، رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، می گوید: «هیچ جادویی در مورد شماره 10 وجود ندارد. “اگر کسی 15 یا 20 را ترجیح دهد، خوب است.” او به دنبال عددی است که «نشان دهنده مقدار کمی از ویروس در جامعه باشد».

در کالیفرنیا، جایی که واچتر در آن زندگی می‌کند، به ازای هر 100000 نفر در روز حدود 24 مرگ وجود دارد. و هنگامی که فواید زیادی وجود دارد، او شروع به ایجاد استثناهایی برای ماسک می کند، که شامل غذا خوردن در رستوران می شود.

تعداد موارد جدید برای هر نفر نیز توسط پزشک هدایت می شود. علی خان، رئیس دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه نبراسکا، تصمیم می گیرد که آیا ماسک بزند یا نه.

خان مایل است قبل از رهایی از ماسک، حدود 5 تا 10 مورد در هر 100000 نفر را ببیند. او می‌گوید: «من نمی‌خواستم مردم برای همیشه ماسک بزنند – این در واقع کاهش سطح انتقال در جامعه بود تا بتوانیم ایمن باشیم. من وضعیت پرخطری ندارم، بنابراین در حدود دو تا سه هفته دیگر که موارد کمتری در جامعه من وجود داشته باشد، ماسک خود را برمی دارم.


یک خریدار در 19 فوریه 2022 در یک فروشگاه مواد غذایی در واشنگتن دی سی ماسک می پوشد. مورل بوسر، شهردار این شهر اعلام کرده است که اجازه می دهد تا مهلت ماسک DC در پایان ماه منقضی شود.

استفانی رینولدز / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

استفانی رینولدز / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


یک خریدار در 19 فوریه 2022 در یک فروشگاه مواد غذایی در واشنگتن دی سی ماسک می پوشد. مورل بوسر، شهردار این شهر اعلام کرده است که اجازه می دهد تا مهلت ماسک DC در پایان ماه منقضی شود.

استفانی رینولدز / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

لیزا ماراگیکس، مدیر ارشد پیشگیری از عفونت در سیستم بهداشتی دکتر جانز هاپکینز، موافق است که مایل است قبل از اینکه بتواند بدون ماسک استراحت کند، نرخ ابتلا را «تک رقمی» ببیند. او نرخ روزانه 1 تا 5 مورد در هر 100000 را به طور متوسط ​​بین 7 تا 14 روز مشاهده می کند.

واچر اذعان می‌کند که میزان مورد ارزنده روزانه دستورالعمل خوبی برای انجام اقدامات پیشگیرانه (یا تسلیم شدن) نیست، به‌ویژه که افراد بیشتری از آزمایش‌های خانگی استفاده می‌کنند که در سطح ملی گزارش نشده‌اند. با این حال، او می‌گوید که کاهش سطح انتقال جامعه نشانه خوبی است که “سیستم تحت فشار زیادی نیست، بیمارستان‌ها تحت فشار نیستند، به آزمایش‌ها دسترسی خواهم داشت و به درمان دسترسی خواهم داشت.” بدست آید. [if needed].

یک روند در طول زمان ادامه دارد.

این فقط در مورد تعداد موارد گزارش شده نیست.

دکتر ابرار کیران، پزشک بیماری‌های عفونی در دانشگاه استنفورد، به بررسی مثبت شدن تعداد آزمایش‌ها می‌پردازد که به آن میزان مثبت بودن آزمایش می‌گویند.

اگر میزان سازگاری مثبت تست زیر 1٪ باشد – بدون هیچ افزودنی – Kiran می گوید: “احتمال تجدید حیات یا شیوع جامعه بسیار بسیار کم است.” آزمایش‌های چندین شهرستان را می‌توان در مجموعه داده‌های نمایه جامعه محبوب یا در داشبورد COVID-19 وزارت بهداشت ایالتی یافت.

Kiran از جامعه خود می گوید: «در حال حاضر با رویدادهای اجتماعی بیشتر، من ماسک خود را در محیط های داخلی پاک نمی کنم.

موارد در جایی که Kiran در کالیفرنیا زندگی می کند، مانند اکثر مناطق ایالات متحده، در حال کاهش است. اگر مردم در پاسخ به آن شروع به برداشتن ماسک های خود کنند و تعداد موارد کاهش یابد، او می گوید که این یک نشانه دلگرم کننده است. “ما می توانیم خودمان را خیلی بخریم. خوب.”

در ذهن سایر متخصصان سلامت اعداد سختی وجود ندارد. “زمانی فرا خواهد رسید که نرخ های انتقال [reaches a plateau] و نمی لرزد. دکتر خوزه رومرو، وزیر بهداشت آرکانزاس، می‌گوید: «در این مرحله، من فقط یک تصمیم می‌گیرم. در دسترس هستند.

لوازم جانبی دائمی – به عنوان بخشی از استراتژی ریسک لایه ای

نقاب زدن نباید همه یا هیچ باشد.

او می‌گوید حتی زمانی که رومرو از آرکانزاس برای خرید مواد غذایی بدون ماسک احساس راحتی می‌کند، او می‌گوید: «مطمئن نیستم که اصلاً آن را کنار بگذارم. او مانند یک بطری ضدعفونی کننده دست در کیفش، ماسک را تنها گام دیگری برای محافظت از خود می‌بیند، به خصوص وقتی خطرات آن زیاد است.


یک شام در خارج از رستورانی در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا در روز چهارشنبه، فوریه برگزار می شود. 16، 2022. نیاز ایالت به ماسک های داخل ساختمان از بین رفته است.

دیوید پل موریس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

دیوید پل موریس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ


یک شام در خارج از رستورانی در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا در روز چهارشنبه، فوریه برگزار می شود. 16، 2022. نیاز ایالت به ماسک های داخل ساختمان از بین رفته است.

دیوید پل موریس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

ماسک‌ها به ابزاری دائمی برای سیما لاکداوالا، ویروس‌شناس دانشگاه پیتسبورگ تبدیل شده‌اند. او توضیح می دهد: “این مکمل واقعاً خوبی برای واکسن است.”

او می‌گوید: «اگر موارد کم باشد، احتمالاً بدون ماسک به فروشگاه می‌رفتم، اما اگر می‌خواستم، ماسک را در ماشینم یا در جیب کتم می‌گذاشتم.» آن را بیرون خواهم آورد.”

افراد در معرض خطر و خانواده هایشان را در نظر بگیرید

البته تصمیم گیری در مورد ماسک کردن شخصی است. آنها برای برخی از گروه ها متفاوت خواهند بود، از جمله کسانی که در معرض خطر بالای ابتلا به کووید شدید هستند، نمی توانند واکسینه شوند یا با فردی زندگی می کنند که در یکی از دو دسته اخیر قرار می گیرد.

اگرچه کوچکترین فرزند او اکنون شش ساله است و واکسینه شده است، لاکداوالا می‌گوید منطقی است که خانواده‌های دارای فرزندان خردسال نسبت به خطرات کووید محافظه‌کارانه‌تر عمل کنند. «فکر می‌کنم اگر بچه‌های زیر 5 سال داشتم، همچنان نگران محیطی بودم که قرار بود به آنجا برویم. [to]Lakdawala می گوید.

برای کسانی که در این دوره انتقالی به طور مشابه محتاط هستند، یک ماسک N95 یا KN95 با کیفیت بالا و به درستی نصب شده می تواند محافظت قابل توجهی از پوشنده ارائه دهد، حتی اگر سایر افراد در محیط عمومی از ماسک استفاده نکنند. با این حال، داشتن یکی از آنها هنوز از توان یک فرد معمولی خارج است.

ما باید کسانی را که در برابر ما آسیب پذیرتر هستند درک کنیم و از آنها مراقبت کنیم و همه را مجبور به موقعیت هایی نکنیم که باید در تماس نزدیک با افراد بدون ماسک باشند.”

میراگاکیس می گوید نیاز به ماسک برای مدتی در برخی تنظیمات از جمله در حمل و نقل عمومی منطقی است.

یوکی نوگوچی در این گزارش مشارکت داشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم