COVID-19 امیدهای کسب مدال را برای برخی از ورزشکاران المپیک در پکن به خطر می اندازد

[ad_1]


یک کارگر در روز چهارشنبه برای انجام آزمایش کووید-۱۹ در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ آماده می‌شود. تاکنون آزمایش ویروس ۱۱۱ ورزشکار و مسئول در المپیک مثبت بوده است، از جمله افرادی که به فرودگاه می‌رسند.

ناتاچا پیسارنکو / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

ناتاچا پیسارنکو / AP


یک کارگر در روز چهارشنبه برای انجام آزمایش کووید-۱۹ در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ آماده می‌شود. تاکنون آزمایش ویروس ۱۱۱ ورزشکار و مسئول در المپیک مثبت بوده است، از جمله افرادی که به فرودگاه می‌رسند.

ناتاچا پیسارنکو / AP

النا مایرز تیلور، باب‌سرودار تزیین شده، قرار بود در مراسم افتتاحیه بازی‌های زمستانی پکن در روز جمعه به عنوان پرچم‌دار تیم ایالات متحده آمریکا هدایت شود. در عوض، او غرق در انزوا در حالی که منتظر بود تا عفونت از بین برود، هم تیمی هایش را تشویق می کرد.

اگرچه او بدون علامت است، یک تست منفی دیگر بین برنده سه مدال و شانس تبدیل شدن به پرافتخارترین باب‌سروکار زن در تاریخ المپیک ایستاده است. (شرکت کنندگان در بازی های زمستانی باید دو تست PCR منفی متوالی را در یک بازه زمانی 24 ساعته انجام دهند تا بتوانند از ایزوله خارج شوند.)

میرز تیلور یکی از سه باب اسلحه‌باز آمریکایی است که چند روز پس از شروع بازی‌ها تست ویروس آن مثبت شده است.

باب اسلحه‌بازان کمی بیش از یک هفته تا شروع مسابقاتشان در فوریه فرصت دارند. 13.

مانند Meyers Taylor، همه ورزشکاران آلوده در هتل های ایزوله نگهداری می شوند و خطر از دست دادن تمرینات قبل از مسابقه و همچنین خود رویدادها را دارند.

کووید-19 رویاهای مدال آوری را برای چند المپیکی از بین برده است. تست های مثبت، ورزشکاران اوکراین، آلمان و نروژ را از مسابقات اسکیت و اسکی خارج کرده است.

در مجموع، از ژانویه تا کنون 308 تست مثبت COVID-19 در المپیک تایید شده است. 23، از جمله افرادی که به فرودگاه می رسند. ورزشکاران و مسئولان 111 نفر از این تعداد را تشکیل می دادند، در حالی که گروه سایر شرکت کنندگان 197 نفر باقی مانده را تشکیل می دادند.

پس از ورود به پکن، شرکت‌کنندگان المپیک وارد چیزی می‌شوند که مقامات آن را «حلقه بسته» می‌نامند، جایی که در جوامعی دور از دسترس مردم چین زندگی، کار، تمرین و رقابت می‌کنند. آزمایش روزانه یک الزام در لیست دقیق پروتکل های COVID-19 در بازی ها است.

چین همچنین از تعداد محدودی از تماشاگران برای تماشای بازی‌ها دعوت می‌کند، از جمله دیپلمات‌ها، دانش‌آموزان مدرسه و «علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی». علاوه بر قطع صدای هواداران، به منظور جلوگیری از انتشار ویروس، شرکت کنندگان تشویق می شوند به جای تشویق یا آواز خواندن دست بزنند.

و ورزشکاران المپیک و مقامات تیمی که در حال حاضر در سایت های “حلقه بسته” پکن حضور دارند، با نرخ بسیار بالاتری نسبت به سایر افراد در داخل سایت های بازی های زمستانی، برای COVID-19 مثبت هستند.

نرخ تست مثبت روز پنجشنبه برای ورزشکاران و مسئولان داخل حباب المپیک بود طبق آخرین داده‌های سازمان‌دهندگان محلی، برای ورزشکاران و مقامات در مقایسه با نرخ مثبت کارگران و سایرین بسیار بالاتر است. دو مورد از 6572 تست از گروه ورزشکاران-مقامات در روز پنجشنبه مثبت شد. تنها پنج مورد از بیش از 64000 آزمایش روزانه سایر شرکت کنندگان در بازی – کارکنان، رسانه ها و سایر “ذینفعان” – مثبت بودند. از ژانویه در 23، میزان تست غربالگری مثبت برای ورزشکاران و مسئولان تیم حدود 10 برابر بیشتر از سایر ذینفعان حباب است.

با این حال، مقامات بهداشت المپیک گفته اند که نگران احتمال گسترش کنترل نشده ویروس کرونا به چین نیستند.

هر دو آزمایش قبل از پرواز و پس از ورود به فرودگاه، افراد مثبت را شناسایی می کند. برایان مک‌کلاسکی، رئیس هیئت متخصصان پزشکی پکن 2022، در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته گفت. این امر تعداد افراد بالقوه آلوده را که وارد حباب المپیک در پکن می شوند به حداقل می رساند.

“پس از چهار یا پنج روز در حلقه بسته، خطر به معادل کاهش می یابد [that of] مک کلاسکی گفت، جمعیت محلی، که بسیار کم است. در آن مرحله، آنها به طور موثر در حلقه بسته کار می کنند.

توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک در سخنرانی در مراسم افتتاحیه از بسیاری از متخصصان بهداشت و عموم مردم چین برای تحقق بازی های 2022 تشکر کرد.

باخ گفت: “در همین روحیه، قلب ما برای همه ورزشکارانی است که به دلیل بیماری همه گیر نتوانستند رویای المپیک خود را محقق کنند.”[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances