Galaxy S22 Ultra Bardiger در واقع در تصاویر دیده می شود – Zoomit


در فاصله چند روز مانده به رونمایی از مراسم رونمایی سامسونگ و رونمایی از هدست گلکسی اس 22، تصویر جدیدی از هدست پریمیوم انتظار و تبلت توسط این شرکت رونمایی شده است. به گزارش FoneArna، Galaxy Tab S8 Ultra، همانطور که در تصویر فاش شده مشخص شد، بزرگترین مدل تبلت Galaxy Tab S8 است که میزبان حمله به نمایشگر است.

شایعات حاکی از آن است که خانواده تبلت های سامسونگ از سه عضو تشکیل شده است: گلکسی تب اس 8 با نمایشگر 8 اینچی و گلکسی تب اس 8 پلاس با نمایشگر. Galaxy Tab S8 Ultra همچنین میزبان دو دوربین دوچشمی است: یکی با “مگاپیکسل” اصلی و دیگری با زاویه دید ثانویه با زاویه دید عریض. افشاگران می گویند تبلت پرچمدار سامسونگ ویدیو را برای جلسات و مصاحبه های ویدیویی بهبود بخشیده است.

تصویر دیگری به بیرون درز کرده است که نمای جلوی Galaxy S22 Ultra را نشان می دهد. از آنجایی که این تصویر قبلاً لو رفته است، در اینجا چیز جدیدی نخواهیم دید. با این حال بردیگر مهر این ادعا را تایید کرده است که گلکسی اس 22 اولترا ظاهری سطحی دارد و رنگ شرابی خواهد داشت. گفته می شود سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا در دو رنگ سفید و سبز عرضه می شود.

تصویر Galaxy Tab S8 Ultra on edge Galaxy S22 Ultra لو رفت

علاوه بر این، تصاویر دیگری از پشت گلکسی S22 نمایش داده خواهد شد. اما نمی توان به طور دقیق تشخیص داد که این تصویر مربوط به گلکسی اس 22 است یا گلکسی اس 22 پلاس. زیرا انتظار مرود مجموعه ای از دو دوربین دوچشمی مشابه با سنسور مشابه دوربین های 1 مگاپیکسلی اصلی و دوربین های شکاری فوق عریض 2 مگاپیکسلی و دوربین های دوچشمی تله فوتو 3 مگاپیکسلی دارد.

انتظار برای مشاهده Galaxy S22 Ultra در پنل پشتی دوربین شکاری قابل مشاهده نیست و این بدان معنی است که سنسورها مستقیماً در بدنه قرار دارند. احتمالاً گلکسی اس 22 اولترا به همان پرچمدار سال گذشته مجهز خواهد شد، دوربین دوچشمی اصلی سامسونگ با اندازه 3 مگاپیکسل و دوربین دوچشمی فوق عریض 2 مگاپیکسلی و دو دوربین دوچشمی تله فوتو 2 مگاپیکسلی با نمایشگر فوق العاده.

گلکسی اس 22 اولترا باکس فاش شد

مقالات مرتبط:

با این حال، عکسی منتسب به گلکسی اس 22 اولترا نیز به بیرون درز کرده است. شایعه شده است که سامسونگ یک قلم پرچمدار، صفحه نمایش لمسی، قلم و سوئیچ کابل را عرضه می کند. USB Type-C به USB Type-C و دستگاه اجکتور سیم کارت اشاره دارد. منتظر پیدا کردن هدف یا شارژر در جعبه نباشید. سامسونگ تا چند روز دیگر در مراسمی از هدست گلکسی اس 22 رونمایی خواهد کرد تا از مجموعه ای از اخبار لو رفته از این دستگاه ها رونمایی شود. قیمت این خانواده ها احتمالا از ۷۹۹ ۵ شروع می شود.

* تصویر اصلی مقاله گلکسی اس 21 اولترا را نشان می دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم