Liverpool Pro Pillar – بازی سوم

[ad_1]

کد خبر: 1815395 |
24 مارس 1400 ساعت 10:25
5,529 بازدید |

1
نظرات

تساوی شب گذشته منچسترسیتی مقابل کریستال پالاس بیش از هر تیم دیگری به سود لیورپول بود.

به گزارش “ویرجش سه”، سیتی شب گذشته در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس به مصاف کریستال پالاس رفت و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.
سیتی تیم برتر زمین در طول بازی بود و در 90 دقیقه با مالکیت 74 درصدی توپ در اختیار داشت اما در نهایت نتوانست از این برتری استفاده کند.
شاگردان پپ گواردیولا نیز موقعیت مهمی برای گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کردند اما بی دقتی آنها و شانس پالاس در تقسیم امتیازات بازی دست به دست هم داد.

سیتیزن در نیمه اول این شانس را داشت که جلو بیفتد. در دقیقه 27 ژائو کانسلو از فاصله 34 متری شوت درخشانی به سمت دروازه حریف زد اما این ضربه به تیرک دروازه برخورد کرد و به زمین برگشت. لاپورته سعی کرد در ریباند توپ را به گل تبدیل کند اما نتوانست این کار را انجام دهد تا اینکه گل به پالاس رسید.
اما این آخرین بار در طول بازی نبود که تیرک دروازه کریستال پالاس در ورزشگاه سلهورست پارک به کمک این تیم آمد.
در دقیقه 57 نیمه دوم کوین دی بروین از زاویه بسته از سمت راست فرصت گلزنی داشت. توپ از پشت دروازه کاخ به بیرون رفت، اما دوباره به تیرک دروازه برخورد کرد و به محوطه جریمه برگشت.

این بار ریاض محرز بود که سعی کرد توپ برگشتی را به گل تبدیل کند اما دروازه بان پالاس عملکرد خوبی از خود نشان داد و در موقعیتی قرار گرفت که توپ را خیلی سریع مهار کرد و توپ را به کرنر فرستاد.
این در حالی است که پرچم کمک داور از قبل به عنوان علامت آفساید برافراشته شده بود و حتی اگر توپ دی بروین وارد دروازه پالاس می شد، فایده ای نداشت و گل پذیرفته نمی شد.
سیتی با برتری 4 امتیازی نسبت به لیورپول در صدر جدول قرار دارد، اما در صورت پیروزی شاگردان یورگن کلوپ، با توجه به بازی مقابل سیتی و لیورپول، اختلاف دو تیم یک امتیاز خواهد بود. برای لیگ برتر

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما