NHL فصل خود را قبل از فصل تعطیلات متوقف کرد.


ویدئو

گزیده

گزیده

شهردار نیویورک می گوید که Omicron Surge «چند هفته چالش برانگیز» خواهد بود

شهردار بیل دی بلازیو پیش‌بینی می‌کند که اگر شهر بر واکسیناسیون و آزمایش تمرکز کند، افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا ناشی از نوع Omicron برای «چند هفته» ادامه خواهد داشت.

Omicron چالش واقعی است. این چند هفته بسیار چالش برانگیز خواهد بود. اما خبر خوب این است که بر اساس آنچه رهبری مراقبت های بهداشتی ما در حال حاضر درک می کند، ما در مورد چند هفته صحبت می کنیم. اما بسیار مهم است که در آزمون شرکت کنیم و مطمئن شویم که سایت های کافی، منابع کافی، کیت های تست کافی داریم. ما در همه این جبهه ها کار می کنیم. و جای تعجب نیست که تامین ما در حال تبدیل شدن به یک چالش است زیرا آزمایش در سراسر کشور به طور ناگهانی در حال افزایش است و ما شاهد مشکلات عرضه هستیم که باید به آنها رسیدگی شود. و ما در حال کار بر روی آن هستیم، با کاخ سفید کار می کنیم، با بخش خصوصی کار می کنیم تا تدارکات بیشتری به دست آوریم. تعطیلی دیگر تأثیر مخربی بر مردم این شهر خواهد داشت. اما مهمتر از همه، اگر ما به واکسیناسیون بیشتر و بیشتر افراد ادامه دهیم، لازم نیست، ما همچنان مطمئن می شویم که افراد مورد آزمایش قرار می گیرند، ما همچنان سیستم بیمارستانی خود را تقویت می کنیم که بسیار خوب کار می کند. ما نمی خواهیم ببندیم ما می خواهیم واکسینه شویم – خیلی راحت.

شهردار بیل دی بلازیو پیش‌بینی می‌کند که اگر شهر بر واکسیناسیون و آزمایش تمرکز کند، افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا ناشی از نوع Omicron برای «چند هفته» ادامه خواهد داشت.اعتباراعتبار …دیو سندرز برای نیویورک تایمز

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، نوع بسیار مسری omicron اکنون نسخه غالب موارد جدید کروناویروس در ایالات متحده است و منجر به تجدید سفارش ماسک در برخی از شهرها و ایالت های شمال شرقی شده است، جایی که رشد افزایش یافته است. موارد جدید به ویژه حاد هستند.

بر اساس برآوردهای فدرال که روز دوشنبه منتشر شد، Omicron که برای اولین بار در خارج از کشور در حوالی روز شکرگزاری کشف شد و در 1 دسامبر در ایالات متحده شناسایی شد، اکنون بیش از 70 درصد موارد جدید در ایالات متحده را تشکیل می دهد.

پیش بینی ها بر گسترش سریع نوع جدید تاکید می کند. دو هفته پیش، CDC اعلام کرد که Omicron تنها 1 درصد از موارد ایالات متحده را تشکیل می دهد. یک هفته پیش حدود 13 درصد بود. CDC تخمین می زند که Delta که ماه ها شکل غالب ویروس بوده است، هفته گذشته حدود 26 درصد موارد جدید داشته است.

Omicron که با ترکیبی خاص از بیش از 50 جهش کشف شد، بسیار مسری است – دو تا سه برابر بیشتر از دلتا در معرض شیوع است – و نسبت به انواع دیگر کمتر مستعد ابتلا به واکسن است. موارد اولیه امید به یک بیماری خفیف تر از انواع دیگر را افزایش داده است، اما دانشمندان می گویند تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

در نیویورک، موارد جدید تنها در دو هفته بیش از 80 درصد افزایش یافته است. در واشنگتن دی سی، جایی که شهردار روز دوشنبه دستور ماسک داخلی را دوباره برقرار کرد، روزانه سه مورد در اوایل دسامبر شناسایی می شود.

در بوستون، جایی که موارد ابتلا نیز در حال افزایش است، شهردار میشل وو روز دوشنبه الزامات واکسیناسیون را برای فضاهای داخلی خاص مانند سالن‌های ورزشی و رستوران‌ها اعلام کرد.

بیل دی بلازیو، شهردار نیویورک روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که شهر باید در واکنش به آخرین موج موارد جدید “سریع حرکت کند”، اما تاکید کرد که یک قرنطینه دیگر “تأثیر وحشتناکی بر این افراد” خواهد داشت. شهر.”

کتی هوچول، فرماندار نیویورک روز دوشنبه افزایش موارد جدید را “افزایش عمودی” خواند، زیرا “مستقیم” پیش می‌رود، اما محدودیت‌های جدیدی را اعلام نکرد. خانم هوچول، یک دموکرات، کمیسر بهداشت ایالتی است. تی من در جلسه توجیهی روزانه خود در مورد ویروس کرونا بدون باست شرکت کرد که روز قبل از طریق آزمایش سریع آزمایش کرونا مثبت شده بود.

در روزهای اخیر هزاران پرونده جدید در مورد سیاستمداران و قانونگذاران برجسته از جمله لری هوگان فرماندار مریلند و کوری بوکر سناتورهای نیوجرسی و الیزابت وارن ماساچوست ظاهر شده است.

بسیاری از بیمارستان ها به ظرفیت رسیده اند و فرمانداران در چندین ایالت گارد ملی را برای کمک به کمبود کارکنان بیمارستان بسیج کرده اند. از آنجایی که موارد کووید-19 همچنان بر بیمارستان‌ها دامن می‌زند، رهبران مراکز بهداشتی و درمانی در چندین ایالت آگهی‌هایی را در روزنامه‌ها بیرون کشیده‌اند که از ساکنان محلی خواسته‌اند واکسینه شوند.

رهبران چندین مرکز مراقبت های بهداشتی در اوهایو درخواست کردند: “ما به کمک شما نیاز داریم.” آگهی تمام صفحه در نسخه یکشنبه Cleveland Plane-Dealer. بیمارستان ما بیش از هر زمان دیگری مبتلا به کووید-19 دارد.

مانند کل اپیدمی، وضعیت در سراسر کشور تغییر کرده است، اما تصویر کلی روز به روز بدتر می شود.

در حالی که برخی از ایالت ها هنوز در حال مبارزه با نوع دلتا هستند که در تابستان به سمت جنوب رفت، به نظر می رسد نوع Omicron در شمال شرق در حال افزایش است. افرادی که بدون تزریق واکسن تقویت کننده واکسینه شده اند در برابر عفونت omikron آسیب پذیرتر هستند.

شش ایالت نیوانگلند – کانکتیکات، مین، ماساچوست، نیوهمپشایر، رود آیلند و ورمونت – بالاترین نرخ واکسیناسیون را دارند، اما همچنان افزایش نگران کننده ای در موارد ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد.

بر اساس گزارش ردیاب کروناویروس نیویورک تایمز، در حال حاضر روزانه نزدیک به 11000 نفر در ایالت های نیوانگلند به ویروس کرونا مبتلا می شوند. تعداد بستری ها و مرگ و میرها نیز در دو هفته اخیر تقریباً در همه این ایالت ها افزایش یافته است.

رود آیلند یکی از بالاترین نرخ‌های واکسیناسیون را در کشور دارد، با 75 درصد از مردم که کاملاً واکسینه شده‌اند، طبق پایگاه داده، اکنون ایالت ایالات متحده با جدیدترین میانگین موارد سرانه. در دو هفته گذشته، افزایش 50 درصدی موارد روزانه مشاهده شده است.

در پاسخ، فرماندار دن مکی اعلام کرد که موسسات داخلی اکنون از دوشنبه به ماسک یا مدرک واکسیناسیون نیاز دارند. ایالت در حال اضافه کردن سایت های آزمایش واکسن بیشتری برای مردم قبل از تعطیلات است.

وقت آن است که او را رها کنید و ادامه دهید. مکی این اظهارات را در یک کنفرانس مطبوعاتی در 15 دسامبر پس از تشریح فشار فعلی بر بیمارستان های دولتی، صنعت مراقبت های بهداشتی و مدارس بیان کرد. اکنون زمان آن نیست که فقط بنشینیم و منتظر بمانیم.»

عادل حسن در گزارش مشارکت داشته است.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم