Redmi Note 8 – آپدیت MIUI 12.5 برای نسخه جهانی زومیت منتشر شد


نسخه جهانی Redmi Note 8 که زمانی عامل موفقیت شیائومی در دستیابی به رتبه اول در فروش گوشی های هوشمند به حساب می آمد، امسال بیش از همه مورد نادیده گرفته شدن این شرکت قرار گرفته است زیرا تقریباً آخرین اولویت شیائومی است. به روز رسانی ها و به روز رسانی های بیشتر. کلیات و امنیت این گوشی نیز با تاخیر همراه می شود.

اندروید 11 را حدود 10 ماه زودتر از نسخه چینی خود دریافت کرد و پس از مدت ها تست، انتشار نسخه پایدار آن از حدود یک ماه پیش آغاز شد. اکنون، در حالی که بسیاری از گوشی های شیائومی مدت هاست نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 را دریافت کرده اند، انتشار نسخه استاندارد برای Redmi Note 8 Global به تازگی آغاز شده است.

به گزارش Gizmochana، این به روز رسانی با نسخه V12.5.1.0.RCOMIXM در حال حاضر در دسترس اعضای برنامه است. Mi Pilot Testers واقع شده است. این برنامه برای آزمایش نسخه های پیش از انتشار برای آن دسته از کاربران منتخب برای انتشار اولیه به روزرسانی های MIUI در نظر گرفته شده است و پس از تست توسط اعضای برنامه و بدون گزارش هیچ باگ یا مورد خاصی، آماده انتشار دقیق می باشد. برای این گوشی در صورت عدم وجود مشکل خاصی، پیش بینی می شود در هفته های آینده به صورت گسترده بین تمامی کاربران توزیع شود.

این به روز رسانی ویژگی های جدید و بهبود رابط کاربری 12.5 MIUI را برای این گوشی به ارمغان می آورد. احتمالاً مهمترین آنها بازگشت مات مرکز کنترل و پنل نوتیفیکیشن به ردمی نوت 8 است که طبق گفته شیائومی در نسخه های اولیه اندروید 10 به دلیل تأثیر منفی بر عملکرد دستگاه به خاکستری تغییر یافته است و اکنون کاربران می توانند. این تجربه کاربری باید بعد از یک سال از بین برود. در گوشی خود بازیابی کنید

Redmi Note 8 دارای قابلیت MIUI 12.5 است

مقالات مرتبط:

در موارد دیگر، شاهد یک رابط جدیدتر و پیشرفته‌تر به پنل کنترل صدا هستیم که شیائومی اخیراً آن را به دستگاه‌های رده بالا اضافه کرده است. ناگفته نماند نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 برای این گوشی، قابلیت افزونه حافظه که برای افزایش ظرفیت حافظه مجازی تا یک گیگابایت استفاده می شود، در این آپدیت اضافه شده است. در نهایت، گزارش شده است که تعدادی از اشکالات، مانند مشکلات سنسور مجاورت، با بهبود قابل توجهی در عملکرد، رفع شده است.

این آپدیت در حال حاضر برای نسخه جهانی Redmi Note 8 آماده می شود. سایر مناطق مانند هند احتمالاً بعداً به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد و مانند همیشه تاریخ دقیقی تعیین نشده است. همانطور که گفته شد، اگر از اعضای اپلیکیشن Xiaomi Testers هستید، این آپدیت بر روی دستگاه شما قابل مشاهده خواهد بود، اما اگر قابل مشاهده نیست، می توانید بسته آپدیت را از این لینک دانلود و به صورت دستی نصب کنید. توجه داشته باشید که در صورت عدم عضویت در این برنامه ممکن است هنگام انتخاب بسته آپدیت با خطا مواجه شوید.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances