Watch GT GT – سونی از Huawei به دلیل استفاده از Zomit شکایت کرد

[ad_1]

هواوی از گذشته تا به امروز در بسیاری از دعاوی ، استفاده از علائم تجاری و همچنین اختلافات مربوطه ثبت اختراع بحث و درگیری هایی وجود داشته است. با این حال ، هواوی در حال تولید فناوری جدید است و توجه مشتریان را به خود جلب می کند. به گفته Huawei Central ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فناوری ، سونی اخیراً علیه Huawei به دلیل استفاده از نام تجاری GT در ساعت های هوشمند شکایت کرده است.

هواوی هر سال تعداد زیادی ساعت هوشمند جدید روانه بازار می کند. قبل از 2 ژوئن 2021 (12 ژوئن 1400) ، شرکت چینی ساعت هوشمند خود را تحت مجموعه “Watch GT” ارائه می کرد. پس از آن تاریخ ، هواوی سری جدید Watch 3 را با سیستم عامل خاص خود ، HarmonyOS معرفی کرد که دارای ویژگی های جدیدی است.

طبق گزارشات ، هواوی با وجود انتشار سری Watch 3 ، قصد دارد یک ساعت هوشمند جدید در سری Watch GT با نام Watch GT3 به ​​بازار عرضه کند. تصمیم هوآوی باعث ایجاد اختلاف بین Sony Interactive Entertainment (بخش سرگرمی متقابل سونی) شد.

دستاوردهای رسانه ای LetsGoDigital نشان می دهد که هواوی برای علائم تجاری “GT 3” و “GT 5” از سازمان مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) درخواست کرده است. در صورت درخواست ، مرجع ثبت اختراع را بررسی و منتشر می کند. در طی این فرایند ، طرف مقابل حق اعتراض دارد.

سونی از هواوی شکایت کرد

سونی در سال 2016 درخواست تجدید نظر کرد تا با علائم تجاری Huawei GT 3 و GT 5 مخالفت کند. پس از این مدت ، سونی بار دیگر شکایت دوم خود را علیه این برند در سال 2019 ثبت کرد.

ناگفته نماند که در جنجال دوم (2019) ، هواوی قبلاً ساعت هوشمند Watch GT و GT2 را روانه بازار کرده بود. سونی به مبارزه با هوآوی ادامه داد تا اینکه سرانجام در آگوست 2021 (اوت و سپتامبر 1400) از فناوری چین در اتحادیه اروپا شکایت شد. اما در حال حاضر نتیجه مشخص نیست.

مقالات مرتبط:

حالا بد نیست بدانید سونی برای اولین بار در کجا از نام “GT” استفاده کرده است. در حقیقت ، این جنجال ناشی از نام اختصاری Gran Turismo است ، یک بازی شبیه سازی مسابقه ای که در سال 1997 توسط Polyphony Digital ، زیرمجموعه Sony Interactive Entertainment برای کنسول پلی استیشن توسعه و منتشر شد.

سونی معتقد است که تنها صاحب نام “Gran Turismo” نیست ، بلکه مخفف آن “GT” است که از این نظر مضحک به نظر می رسد.

اول از همه ، نام GT به هیچ عنوان اشاره ای به بازی ندارد و GT متعلق به هیچ شرکتی از جمله سونی نیست. از سوی دیگر هواوی نمی خواهد محصولات پرفروش خود یعنی ساعت های هوشمند را رها کند.

نظر کاربران Zomit در مورد اختلاف سونی و هواوی بر سر نام تجاری GT چیست؟

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.