Zimit – پردرآمدترین برنامه تلفن همراه در سه ماهه سوم 2021

[ad_1]

کاربران به دلیل شیوع ویروس کرونا منزوی شدند. اما در این بین ، اتفاقات تلخ و شیرینی در دنیای فناوری رخ داد. برخی از بازارهای مربوط به ابزارها ، مانند دوربین ، به شدت سقوط کردند ، اما برخی از محصولات مانند تجهیزات رایانه ای مورد استقبال قرار گرفتند. زیرا بسیاری از کاربران برای کار در خانه به تجهیزات متفاوتی نیاز داشتند.

در همین حال ، محبوبیت برنامه های تلفن همراه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بسیاری از کاربران برای ادامه فعالیت های آموزشی یا حرفه ای خود به برنامه های مختلف نیاز داشتند و برخی از آنها برنامه های جدیدی را برای گذراندن اوقات فراغت ایجاد شده در انزوا تجربه کردند.

البته در ماه های اخیر با معرفی واکسیناسیون در سراسر جهان ، زندگی کاربران اندروید و iOS عادی می شود و آمارها نشان می دهد که نصب برنامه های کاربردی بر روی پلتفرم اندروید 1.2 درصد و بر روی پلتفرم iOS تا حدودی کاهش یافته است. 2.1 درصد ؛ اما درآمد نه تنها کاهش نیافته بلکه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

در کل ، کاربران سیستم عامل های Android و iOS در Google Play Store و Apple App Store طی ماه های جولای-سپتامبر 33.6 میلیارد دلار هزینه کردند. GSMRena گزارش می دهد که این مبلغ شامل همه فعالیت ها ، از جمله خرید اشتراک یا پرداخت های درون برنامه ای می شود و اگر مدت مشابه در سال 2020 را مقایسه کنیم ، 15.1 increase افزایش می بینیم. بین جولای تا سپتامبر 2020 ، کاربران دو سیستم عامل 29.2 میلیارد دلار در Play Store و App Store هزینه کردند.

درآمد برنامه برای سه ماهه سوم 2021

از بین این دو سیستم عامل ، iOS بالاترین درآمد 21.5 میلیارد را دارد. در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 ، اپل امسال قادر به رشد 13.2 درصدی است. البته گوگل به .Pal نزدیک می شود. آمارها نشان می دهد که Play Store در دوره مورد بررسی 12.1 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که نسبت به سال قبل 18.6 درصد افزایش داشته است.

پس از گزارش درآمد دو پلتفرم ، آمار به برنامه های محبوب و پردرآمد تغییر یافته است. تیک تاک در میان پردرآمدترین برنامه ها قرار دارد ، که می تواند پردرآمدترین برنامه در پلتفرم iOS در سه ماهه سوم سال 2021 باشد. طبق گزارشات ، تعداد نصب های TikTalk از 3 میلیارد عبور کرده است و در واقع اولین برنامه ای است که به فیس بوک مربوط نمی شود ، اما چنین رکورد قابل توجهی را به ثبت رسانده است.

مقالات مرتبط:

اگر آمار هر دو سیستم عامل Android و iOS را در نظر بگیریم ، Tic Tac سودآورترین برنامه خواهد بود. اما در آمار جداییبرنامه Google One دارای بالاترین درآمد در فروشگاه Google Play است و پس از آن Tic Tac قرار دارد. بیشترهر دو شما می توانید لیستی از برنامه های محبوب را در هر دو سیستم عامل مشاهده کنید. یکی از مواردی که توجه به آمار را جلب می کند ، تعداد فزاینده سیستم عامل های پخش ویدئو مانند دیزنی پلاس است که در ازای فروش اشتراک ، محتوای خود را به کاربران ارائه می دهند.

محبوب ترین برنامه های Android و iOS

اما بخش بازی های موبایل کمی رشد کرده است. در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2020 و بر اساس آمار ، بخش بازی های تلفن همراه در سه ماهه سوم سال 2021 7.7 درصد رشد کرد و توانست به درآمد 22.2.4 میلیارد میلیارد دلار برسد. این رقم به پلتفرم های Android و iOS تقسیم می شود. طبق آمار ، درآمد بازی موبایل پلی استور 13.1 میلیارد دلار و درآمد App Store 9.3 میلیارد دلار بوده است.

درآمد بازی های تلفن همراه در سه ماهه سوم سال 2021

PUBG محبوب ترین عنوان در بازی های تلفن همراه بود و گزارشات جدید نشان می دهد PUBG می تواند محبوبیت خود را در بین کاربران تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی حفظ کند. PUBG 5 میلیارد پوند از بیشترین درآمد را برای بازی های تلفن همراه به خود اختصاص داده است و گیمرهای سراسر جهان در سه ماهه سوم سال 2021 مبلغ مشابهی را برای خرید برنامه های درون برنامه ای بازی PUBG هزینه کردند. این ارقام همچنین شامل نسخه چینی بازی است که گفته می شود با نام دیگری در این کشور آسیایی منتشر شده است.

محبوب ترین بازی های Android و iOS

Honors of Kings در رتبه دوم و Genshin Impact در رتبه سوم قرار دارند. اگرچه Genshin Impact کمتر از یک سال منتشر شد. اما او 2 میلیارد برای ناشر بازی درآمد داشت. در رتبه چهارم Pokemon Go ، یکی از قدیمی ترین عناوین موبایلی ، و در رتبه پنجم Roblox قرار دارد.

نظر کاربران Zomit در مورد موفقیت بازی هایی مانند PUBG یا برنامه هایی مانند Tic Tac Toe چیست؟ آیا خودتان از این برنامه ها استفاده می کنید و آیا هزینه آنها را پرداخت کرده اید یا کارت هدیه خود را صرف برنامه های دیگر می کنید؟

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما