امباپه واقعی می آید ، من یک توپ طلا می خواهم

[ad_1]

به گزارش “ورجش سه” ، کریم بنزما طوفان فصل جدید را آغاز کرده بود و توانست در همه رقابت ها 9 گل و 5 پاس گل به ثمر برساند. او فصل گذشته بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید و دومین گلزن برتر لالیگا پس از لیونل مسی بود. امسال او را اولین بازیکن خوش شانس الپیچی می دانند.

ستاره فرانسوی ، که سرانجام پس از 6 سال به تیم ملی کشورش بازگشت و بهترین شریک خروس در یورو 2020 بود ، در مصاحبه با این تیم به سوالات مختلفی پاسخ داد.

یکی از این س questionsالات در مورد انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید بود که تابستان امسال رد شد ، اما رئال مادرید امیدوار است تابستان آینده با وی قرارداد امضا کند.

بنزما درباره امباپه گفت:“من قبلا گفته بودم که کیلیان جاه طلب است و اهداف بزرگی را دنبال می کند. در نهایت ، روزی برای رئال بازی خواهد کرد. نمی دانم کی ، اما در نهایت آن روز فرا می رسد. دیر یا زود او یک بازیکن واقعی “

نقش تعیین کننده در واقعیت:“من بیش از هر چیز به اهداف و کمکم برای هدایت تیم به پیروزی نیاز دارم. گلهایی هستند که نقش تعیین کننده تری دارند. پاس گل هایی را که تیم را عالی می کند نیز به خاطر دارم. هر گل ارزش ویژه خود را برای تیم دارد و همه آنها در آمار یک بازیکن ثبت می شود ، اما من دوست دارم که این تیم بزرگ شود. برای من گلزنی و حمایت ارزش دارد. اگر ببینم که 40 درصد شانس گلزنی دارم و هم تیمی ام 60 درصد شانس دارد ، قطعاً آن را پاس می دهم. “

ترکیبی از رونالدو و زیدان:“ما در مورد دو فوق ستاره صحبت می کنیم که باعث شده من فوتبال را دوست داشته باشم. رونالدو و زیدان در خط حمله در خط میانی. من هر دو 9 ام هستم و مثل دهم بازی می کنم.” همه این را می دانند. “

Camavinga در رئال“من شخصاً او را نمی شناختم. او 18 سال سن ندارد و می تواند چیزهای زیادی از تونی کروز ، لوکا مودریچ و کاسمیرو بیاموزد. او پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد.”

برای اینکه یک کاپیتان واقعی باشید: کاپیتان اول رئال مارسلو است ، اما او مصدوم است و من در حال حاضر بازوبند بسته ام. این برای من افتخار بزرگی است ، به ویژه اینکه بسیاری از بازیکنان خارجی به بازوبند واقعی نرسیده اند. من تمام زندگی ام واقعی بودم و این باشگاه تمام زندگی من بود و بازوبند هیچ فشاری روی من نمی گذارد. من چندین بار با مربی صحبت می کنم و سعی می کنم تجربه خود را به تیم منتقل کنم. “

آینده واقعی:“هر سال سعی می کنم به بالاترین سطح بروم. اگر از نظر جسمی و روحی خوب هستید ، همه چیز خوب خواهد بود. اگر می خواهید چیزی را ثابت کنید ، باید روی زمین باشد.”

توپ طلایی: ” وقتی جاه طلب هستید ، قطعاً به توپ طلا فکر می کنید. اگرچه من دیوانه این موضوع نیستم. من گفتم شما باید خود را در زمین ثابت کنید. به تازگی لوئیس فیگو گفت من شانس کسب توپ طلا را دارم و در بین نامزدها قرار خواهم گرفت. “نظر او برای من بسیار مهم است.”

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما