راهنمای نهایی خرید بک لینک

در این صورت، نه تنها ارزش لینک را از دست میدهید، بلکه تمام تلاشهای دیگر سئوی خود برروی صفحه، از دست می رود. بنابراین بهتر است که کلمات کلیدی متن لنگر بک لینک های خود را متنوع کنید. یکی از روش های دریافت بک لینک بدون جریمه شدن توسط گوگل اینست که از کلمات متنوعی به عنوان متن لنگر لینک استفاده کنید.اگر در هر لینک جدیدی که میسازید، بارها و بارها از یک کلمه کلیدی استفاده کنید، خواه این مربوط به پیوند داخلی مقالات شما باشد یا برای بک لینک،ممکن است توسط گوگل جریمه شوید و یا بک لینک های سایت شما در نظر گرفته نشوند. در این مطلب به انواع روش های دریافت بک لینک بدون جریمه شدن توسط گوگل می پردازیم. زمان مشخص یا مقدار ایده آلی وجود ندارد که بتوانید در لینک سازی آن را در نظر بگیرید، اما لینک بیلدینگ هر چه تدریجی تر باشد، بهتر و بیشتر به نفع سایت است،اگر کمیت را بر کیفیت ترجیح دهید و تعداد زیادی بک لینک را در مدت زمان بسیار کوتاهی ایجاد کنید،ممکن است سایت شما توسط گوگل جریمه شود.پس یکی از روش های دریافت بک لینک بدون جریمه شدن توسط گوگل ساخت بک لینک به طور آهسته و دائمیست.

متخصصان سئو مدتهاست در مورد اینکه چه نوع لینک سازی از دیدگاه گوگل یک لینک پولی را شناخته می شود و اینکه آیا گوگل حق دارد از متخصصین سئو بخواهد که لینک سازی خود را مشخص کنند. ویژگی Dofollow یکی از ویژگیهای متا تگهای Robots است که به ربات جستجو دستور میدهد لینک موردنظر را دنبال و ارزش آن را انتقال دهد. پس وقتی صحبت از ساخت بک لینک برای افزایش رتبه سایت می شود، منظور لینک Dofollow است، که نقش مستقیمی در انتقال اعتبار به سایت شما خواهد داشت. بک لینک ها به دو نوع تقسیم می شوند که قسمت اول به نام Dofollow شناخته می شود و این نوع لینک توسط ربات گوگل بررسی شده و به سایت شما قدرت می بخشد.نوع دوم، به نام Nofollow شناخته میشود، وقتی الگوریتمهای گوگل با این نوع بک لینک برخورد میکنند، سیگنالی به آن ها ارسال می شود که لازم نیست لینک را برررسی کنند،بنابراین لینک نوفالو تاثیری در افزایش قدرت و رتبه سایت شما ندارد.

بعد از اینکه محتواهای خود را در سایت بارگذاری کردید ، این امکان برای شما وجود دارد تا با استفاده از ابزار های آنالیز مانند گوگل انالیتیکس ، مقالات برتر یا تاپ را مشخص کنید. این یک مساله مشخص است که گوگل از لینک ها به عنوان سیگنال رتبه بندی سایت در نتایج جستجو استفاده می کند. https://xseo.ir/link-building/ اگر این لینک سازی را با استراتژی انجام دهید و گوگل به شما شک نکند، است به خوبی از مزایای رتبه بندی بهره مند میشوید و تاثیر بیشتری از خرید بک لینک خواهید گرفت. در طول مدت زمان یکماه ممکن است زمان بندی به صورت اصولی و پراکنده برای سئو سایت صورت نگیرد. بهینهسازی جستجوی موفق برای بازارهای بینالمللی، ممکن است نیازمند ترجمه حرفهای صفحات وب، ثبت یک دامنه با یک دامنه سطح بالا در بازار هدف و میزبانی است که آدرس IP محلی را فراهم نماید. با استفاده از مقادیر ویژگی rel به عنوان حمایت شده (رل اسپانسر) یا nofollow برچسب گذاری شده است. پیاده سازی این روش بستگی به توان و سیاست کاری شما دارد که تا چه اندازه قادر باشید برای این کار سرمایه گذاری کنید و زمان اختصاص دهید از طرفی این استراتژی بسیار محبوب و ارزشمند است. ᠎Post h as been cre at ed ​with t​he help of G᠎SA Conte nt G​enerator DEMO!

دانستن نکاتی مانند اینکه گوگل چه بک لینک هایی را به عنوان اسپم شناسایی می کند و چه بک لینک هایی را قوی و معتبر میداند به شما کمک می کند تا استراتژی بک لینک سازی خود را به خوبی و بدون نقص پیاده سازی کنید. بک لینک به لینک هایی گفته میشود که سایت شما از منابع خارجی دیگر دریافت میکند مانند وبلاگ ها، انجمن ها، سایتهای همکاران و … به خصوص اینکه تعداد زیادی از مدیران وب سایت های داخلی بودجه لازم برای ایجاد بک لینک در سایتهای داخلی را در اختیار ندارند. این که بک لینک از کدام نوع باشد، به تنظیمات سایت مبدأ (یعنی همان سایتی که قرار است رپوتاژ شما را منتشر کند) بستگی دارد. اما این به آن معنا نیست که شما از نوع دوم یعنی بک لینک های معروف به nofollow غافل شوید، زیرا برای موتور جستجوی گوگل طبیعی نیست که سایت شما فقط دارای بک لینک های dofollow باشد.اگر تعادلی بین بک لینک های نوفالو و فالو سایت شما وجود نداشته باشد نمایه بک لینک شما تا حدودی مشکوک به اسپم نظر می رسد. سایت ها اقدام به فروش بک لینک میکنند و شما اگر بدرستی عمل نکنید و استراتژی مناسب نداشته باشید، این مشکلات فقط گریبان گیر شما خواهد شد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما