15 بازی چالش برانگیز برای طرفداران سبک هک و اسلش – Zomji

[ad_1]

بازی های هک و اسلش به دلیل گیم پلی جذاب و سرگرم کننده معروف هستند. برخی از این وظایف با گیم پلی غنی و منحصر به فرد آنقدر بر بازیکن سخت است که برای کسانی که پس از یک روز سخت به دنبال کمی تفریح ​​و سرگرمی هستند گزینه مناسبی نیست. به همین دلیل است که این سبک بسیار محبوب شده است و اگر به نیمه پر لیوان نگاه کنید ، این چالش ها در نهایت شما را به یک سرسخت تبدیل می کند. در اینجا نگاهی به 15 بازی سخت هک و اسلش می اندازیم که چالش های زیادی را به همراه خواهد داشت و گاهی اوقات شما را حریص می کند.

تصاویری از نسخه کامل بازسازی بازی Neo و Neo 2

نوح 2

توسعه دهنده: تیم نینجا

مقالات مرتبط:

به دلیل سختی بالای نسخه اول نئو ، این بازی در بین طرفداران ژانر هک و اسلش محبوب شد و نام آن بر سر زبان ها افتاد. خوشبختانه نوح 2 بهتر از نسخه قبلی کار کرد.

گیم پلی به مهارت و دقت بیشتری در نبرد نیاز دارد. بنابراین زمان بندی شما باید به اندازه کافی دقیق باشد تا از حمله قوی دشمن جلوگیری شود. همانطور که از این بازی ژانری انتظار می رفت ، دشمنان و ویژگی های جدید بازی Noah 2 به اندازه کافی هستند که روز شما را خراب کنند!

با این حال ، اگر بتوانید بازی را با موفقیت به پایان برسانید و چالش های بیشتری را کشف کنید ، قسمت جدید Game + نوار سلامتی دشمن و جنگ آنها را افزایش می دهد و در کل یک تجربه هیجان انگیزتر را برای طرفداران این سبک به ارمغان می آورد.

مرحله آتش از بازی هادس

پرتگاه

توسعه دهنده: بازیهای SuperAgain

مقالات مرتبط:

تلاش برای فرار از دنیای زیرین برای اولین بار به اندازه کافی چالش برانگیز است. زیرا با هر مرگ ، همه چیزهایی را که جمع آوری می کنید از دست می دهید و باید بازی را از ابتدا شروع کنید. با این حال ، با تکمیل و راه اندازی مجدد بازی ، می توانید با اعمال تنظیمات مختلف به نام مرحله شلیک ، تجربه سخت تری را برای خود ایجاد کنید.

با این تنظیمات ، دشمنان قوی تر می شوند ، حرکت های جدیدی انجام می دهند و از همه مهمتر ، در مراحل خاصی ، شما باید قبل از پایان شمارش معکوس از نبرد فرار کنید. اگرچه همه اینها مشکلات بازی را تشدید می کند ، اما این نعمت برای دوستداران چالش های فوق العاده است.

کریتاس ، خدای جنگ

خدای جنگ

توسعه دهنده: سانتا مونیکا

درست است که خدای جنگ چندان دشوار نیست که با یک مشکل معمولی و حتی دشوار به پایان برسد ، به ویژه به استثنای امثال باسفیا و والکیری. اما برخی از افرادی که این بازی را تا آخرین سطح مشکل داشته اند به من می گویند Give God of War ، آنها با چشم خود جهنم را دیده اند!

وقتی شما Give Me God of War را انتخاب می کنید ، چاره ای ندارید. زیرا امکان تغییر سطح دشواری در وسط بازی وجود ندارد و برای انجام این کار باید دوباره بازی را از ابتدا شروع کنید.

در این سطح دشواری ، میزان پر شدن میله های خشم و پرمافراست بسیار پایین است ، بنابراین هنگام استفاده از آنها باید مراقب باشید. هدف گذاری نیز سخت تر از همیشه است و مهمتر از همه ، دشمنان قوی تر از همیشه هستند ، با نوارهای بهداشتی بیشتر و حملات مرگبارتر.

بازی اندروید ماهیچه مرده

ماهیچه مرده

توسعه دهنده: حرکت دوقلو

مقالات مرتبط:

سلولهای مرده از اولین تجربه به طور خودکار روی حالت عادی تنظیم می شوند ، که پایین ترین سطح دشواری بازی است. اما تجربه بازی در همان سطح دشواری نیز چالش های خاص خود را دارد که با ورود مدیران فروش به بازی حتی سخت تر می شود.

پس از شکست دادن Bass Cell 4 ، دشمنان می توانند شما را از راه دور تشخیص داده و به سرعت به شما تله پورت کنند. همچنین ، دیگر پایه های بازی قوی تر از قبل هستند و قدرت فوق العاده زیادی دارند. به طور کلی ، با پیشرفت در این بازی ، باید با چالش های سخت تر و دیوانه کننده تری روبرو شوید که تجربه آن برای دوستداران هیجان خالی از لطف نیست.

سایه های سکیرو دوبار می میرند

سکیرو: سایه ها دوبار می میرند

توسعه دهنده: FramesVetcher

چنین فهرستی هرگز بدون حضور حداقل یک ساختمان دریایی کامل نمی شود. استودیوی ژاپنی سابقه ساخت بازی های سخت و محبوب را دارد که دارای مکانیزم های هک و اسلش هستند ، آنها به آسمان هفتم رسیده اند. تا آنجا که نام این استودیو به جزء لاینفک این ژانر تبدیل شده است.

سکیرو: مرگ سایه ها به طور کلی چالش های زیادی را برای بازیکن به طور کلی ایجاد می کند و کلید غلبه بر همه اینها یادگیری حرکات و نقاط ضعف به موقع و حساب شده و رویکرد تهاجمی باس های مختلف در بازی است. با این حال ، گفتن این امر بسیار ساده تر از انجام دادن آن است و برای پایان این بازی باید بسیار صبور و محتاط باشید.

بازی اسکارلت نکسوس

نکسوس اسکارلت

توسعه دهنده: نامی بندای

Scarlet Nexus نمی تواند سخت تر از سایر وظایف موجود در لیست بازی و حتی Code Win باشد. اما یکی از مواردی که این بازی را در لیست قرار می دهد گیم پلی پیچیده و حرکات مختلف آن است ، به لطف نقاط قوت بی شمار شخصیت های بازی ، که اگر یاد نگیرید با آن خوب کار کنید ، می توانید در حین بازی

سطح دشواری مراحل بسیار بیشتری دارد و نیاز به دقت و مهارت بیشتر بازیکن دارد. همچنین مدیریت موارد و داشتن روابط قوی با همکاران در این سطح دشواری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

جن و رستاخیز اجنه شیاطین

جن و رستاخیز اجنه شیاطین

توسعه دهنده: دوربین عکاسی

مقالات مرتبط:

Ghosts n Goblins Resurrection همان سختی اجداد خود را دارد و حتی در سطح دشواری عمومی نیز چالش های زیادی را برای شما پیش خواهد آورد. اگر این برای شما کافی نیست ، سطح دشواری افسانه را انتخاب کنید تا عذاب واقعی را تجربه کنید!

برای درک اوج فاجعه ، باید بدانید که فقط دو ضربه برای کشتن شخصیت اصلی بازی Arthur کافی است و دشمنان سریع هستند. همچنین ، هر بار که می میرید ، به آخرین ایست بازرسی باز می گردید که حساسیت هر نبرد را افزایش می دهد.

ورید کد

ورید کد

توسعه دهنده: نامی بندای

Code Wayne یکی دیگر از ساخته های Namco Bandai است که برای طرفداران ژانر هک و اسلش به دلیل گیم پلی غنی و مهمتر از همه سطح دشواری آن شناخته شده است. یکی از عوامل م popularityثر در محبوبیت زیاد این اثر ، حملات متنوع و مرگبار رئیس بازی است. آنها ناگهان در یک چشم بر هم زدن به سراغ شما می آیند و به شما فرصت کمی برای واکنش نشان می دهند.

خوشبختانه در طول بازی ، هم تیمی های شما با هدایت هوش مصنوعی این توانایی را دارند که شما را از مردگان بازگردانند. اگرچه گاهی اوقات این می تواند مفید باشد ، اما نباید از آن خیلی خوشحال باشید. زیرا در نهایت همه چیز به شما واگذار می شود.

روح ارشد بازی

بزرگترین روح

توسعه دهنده: پرچم فالون

بازی Hand Souls بسیار الهام گرفته از سری Dark Souls است. به طوری که در جنبه های مختلف آن می توان ردپایی از ترکیبات محبوب فارسموفتر را یافت. در دنیایی که در آستانه انقراض است ، آخرین امید انسان این است که به تنهایی بجنگد تا با شمشیر عظیم خود جهان را از نفرین خدایان نجات دهد. سیستم مبارزه بازی شبیه Bloodborne ، نزدیک به سری Souls ، با سرعت و خشونت بالا است.

در Aldast Souls هیچ دشمن جانبی وجود ندارد و باید مستقیماً به سراغ 10 رئیس اصلی بروید و با آنها مبارزه کنید. پایگاه های بازی سریع هستند و شما باید به موقع به حملات آنها پاسخ دهید. برای انجام این کار ، باید الگوی حملات آنها را بیاموزید و بدانید که چگونه به هریک از آنها پاسخ دهید.

بازی اونیموشا سردار

اونیموشا: سردار

توسعه دهنده: دوربین عکاسی

اگرچه Onimusha: Sardar سخت ترین بازی در سری خود نیست ، او چالش های زیادی را پیش روی خود دارد. این بازی در ابتدا در سال 2001 منتشر شد و ریمستر آن در سال 2019 برای نسل هشتم و کنسول رایانه شخصی منتشر شد.

چالش اصلی در این بازی تسلط بر زمان مناسب بادهای کارآمد است که می تواند به سرعت دشمنان را شکست داده و به حل معماهای مختلف کمک کند. اونیموشا: سردار ، اگرچه او بسیار مهربان است ، اما با این وجود شما باید انرژی و مراقبت زیادی را در طول بازی صرف کنید تا از بازی و چالش های آن به جای یک تجربه دردناک لذت ببرید.

بازی مدرسه قهرمان قاتل

مدرسه قهرمان قاتل

توسعه دهنده: بازی SouthPAW

School of the Hero Slayer یکی از معدود بازی های فرش است که پیشرفت در آن همیشه به نفع بازیکن نیست. در حقیقت ، دریافت به روزرسانی های جدید ، که یک فرآیند دشوار است ، معمولاً تفاوت کمی ایجاد می کند.

مدرسه ، شخصیت اصلی بازی ، می تواند توانایی های زیادی را در طول مسیر بدست آورد که به او در مبارزه کمک می کند. اما باز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که با کمک بهترین توانایی ها ، پایه های بازی به راحتی از بین بروند و در نهایت بازیکن مجبور شود به مهارت های خود تکیه کند.

بازی Bazi Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne

توسعه دهنده: دوربین عکاسی

این بازی چالش های سخت تری را برای کسانی ایجاد کرده است که Monster Hunter: The World برای آنها بسیار راحت تر بود. دشواری بازی با مبارزه باس اولیه شروع می شود و تا پایان ادامه خواهد داشت. بسیاری از مرگ ها نیز می تواند برای به چالش کشیدن بازیکنان تشنه و زیر سوال بردن مهارت های آنها آزاردهنده باشد. Monster Hunter World: Icebourne بدون شک یکی از ارزشمندترین آثار سالهای اخیر است که شامل هک و مکانیزم اسلش می شود.

پوستر بازی Ghost of Tsushima

شب تسوشیما

توسعه دهنده: ساکارپاناچ

البته ، پس از به دست آوردن تمام تجهیزات و یادگیری تمام تکنیک ها ، احساس کردید که شبح او سوشیما دیگر چالش برانگیز نیست. وقت آن رسیده که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. در سختی مرگبار ، دشمنان بسیار قوی هستند و فقط دو یا سه ضربه به شما می زنند. سرقت نیز در این سطح دشواری بسیار دشوار است و دشمن شما را به سرعت تشخیص می دهد. به طور کلی ، می توان گفت که بازی مرگبار با درجه سختی سوشیما مهربان نیست و به شما فرصتی برای اشتباه نمی دهد.

بازی مجموعه بازی Ninja Gaden Master

Ninja Gaden: Master Collection

توسعه دهنده: تیم نینجا

قبل از ساخت Nioh ، تیم نینجا به خاطر سه گانه Ninja Gaden معروف بود. یک اقدام سریع با ویژگی های هک و اسلش که بازیکن را ترک نمی کند و برای کسانی که از بازی های این سبک اطلاع کافی ندارند مجازات الهی بود! بازسازی سه گانه مدتی پیش منتشر شد تا بار دیگر یکی از سخت ترین بازی های تاریخ را به بازیکنان جدید و حتی طرفداران قدیمی ارائه دهد. اگرچه برخی از معماهای دو نسخه اول در این بازسازی حل شده اند ، درگیری ها همچنان مشکلات قدیمی را تداوم می بخشد.

گیم پلی Akane

آکان

توسعه دهنده: استودیو روشن

بازی آکین ظاهراً یک هدف ساده را دنبال می کند. دشمنانی را که در عرصه مانع شما می شوند از بین ببرید. اگرچه اکثر این دشمنان تنها با یک ضربه می میرند ، اما این دعواهای رئیس است که شما را شرمنده می کند. این مدیران پس از کشتن صد دشمن ظاهر می شوند و با هر شکست قوی باز می گردند. با این حال ، شما در این مدت قدرت زیادی به دست نیاورده اید و تنها راه برنده شدن سلاح های مختلفی است که باید بدانید چه زمانی از هریک از ویژگی های خاص استفاده کنید. یک اشتباه کافی است تا کل مسیری را که طی کرده اید مسطح کنید و باید کل مسیر را تکرار کنید.

نظر شما در مورد کاربران زامبی در رابطه با این بازی چیست؟ اگر بازی دیگری با چنین ویژگی هایی را دوست دارید ، لطفاً آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما