8 حرکت هوشمند با داشتن 1000 دلار در بانک.

[ad_1]

پس انداز 1000 دلار در حساب جاری شما یک نقطه عطف بزرگ است. اما امکان گذاشتن پول در چک چندان منطقی نیست زیرا اکثر حساب‌های جاری حداقل سود یا بدون سود پرداخت نمی‌کنند.

زمانی که برای جمع آوری 1000 دلار سخت کار کردید، می خواهید پول خود را سرمایه گذاری کنید. در اینجا هشت نکته وجود دارد که به شما کمک می کند از پول خود بیشترین بهره را ببرید و به آینده مالی روشن تری بروید.

با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از شر درآمد غیرفعال خلاص شوید

تصور کنید هر چند ماه یک بار چکی از طریق پست دریافت می کنید تا مبلغ کمی را در حساب خود نگه دارید. شگفت انگیز به نظر می رسد، درست است؟

با Fundrise، سرمایه گذاری کنید کمتر از 10 می توانید از طریق توزیع فصلی شروع به کسب درآمد غیرفعال کنید. شما این فرصت را خواهید داشت که در برخی از محبوب ترین معاملات املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید، بدون اینکه دردسر صاحبخانه باشید.

کمتر از 1 دقیقه طول می کشد تا یک حساب کاربری با ایمیل و رمز عبور خود ایجاد کنید، و تا زمانی که متوجه نشدید که برای شما مناسب است، نیازی به خرج کردن یک پنی ندارید. مطمئن شوید که با کلیک روی پیوند در ایمیلی که برای شما ارسال کرده اند، حساب خود را تأیید کنید.

سرمایه گذاری با ریسک همراه است. Fundrise حداقل از سه ماهه دوم 2016 پرداخت های سه ماهه انجام می دهد، اما پرداخت شما هرگز تضمین نمی شود.

برای این سرویس، 0.85٪ کارمزد مدیریت دارایی سالانه و 0.15٪ هزینه مشاوره سرمایه گذاری سالانه پرداخت خواهید کرد.

برای جمع آوری کمک های مالی اینجا ثبت نام کنید.

بیمه ماشین خود را لغو کنید

خبر بدی داریم شما می توانید هر سال تا 500 دلار بابت بیمه ماشین درجه دو بالا ضرر کنید. و احتمالاً باید بیمه موجود خود را لغو کنید. اکنونچون چیز خیلی بهتری وجود دارد.

این ابزار جدید FinanceBuzz می تواند به شما بگوید که آیا هزینه بیشتری برای بیمه خودرو خود می پردازید تنها با چند کلیک. به طور متوسط ​​سالانه 500 دلار برای رانندگان پس انداز می کنیم. و هنگامی که آن را امتحان کردید، دیگر نیازی به جستجوی بیمه ارزان‌تر نخواهید داشت زیرا ما کمترین نرخ‌هایی را برای شما پیدا می‌کنیم که سایر شرکت‌ها نمی‌توانند با آن مطابقت کنند.

اوه، و همچنین رایگان است. و بیا – شما نمی توانید به ما بگویید که نمی خواهید تا 500 دلار پس انداز کنید. برای اینکه متوجه شوید 500 دلار در سال یا بیشتر ضرر می کنید، فقط کد پستی خود را در اینجا وارد کنید، به چند سوال پاسخ دهید و ببینید که آیا بیشتر می پردازید یا خیر. کمتر از 2 دقیقه طول می کشد.

ببینید آیا بیشتر پرداخت می کنید.

هنگام خرید آنلاین از پرداخت اضافی خودداری کنید.

خرید آنلاین مزایایی دارد. آسان است، اما پیدا کردن بهترین معاملات ممکن است زمان ببرد. به جای جستجوی کدهای کوپن (که همیشه کار نمی کنند!) و باز کردن هزاران برگه مرورگر مقایسه قیمت، می توانید Capital One Shopping را امتحان کنید.

خرید Capital One باعث می شود که در پول خود صرفه جویی کنید. فقط یک برنامه افزودنی مرورگر اضافه کنید و هنگام بررسی، اینترنت را برای کدهای کوپن جستجو می کند تا به شما در صرفه جویی در پول نقد کمک کند. و قبل از اینکه فروشگاه‌های مورد علاقه‌تان مانند Amazon، Target، Home Depot و Best Buy را بررسی کنید، Capital One Shopping شما را با یک پنجره بازشوی دوستانه به شما اطلاع می‌دهد که آیا چیزی که می‌خرید در جای دیگری با قیمت‌های مقرون به صرفه موجود است.

استفاده از Capital One Shopping رایگان است و به شما تبلیغات نشان نمی دهد. امروز آن را اضافه کنید و دیگر پرداخت نکنید!2

همین حالا از Capital One خرید کنید.

ببینید چقدر پول می توانید از این حساب پس بگیرید.

ما از گفتن آن به شما متنفریم. اما اگر از کارت نقدی Aspiration استفاده نمی کنید، با هر خرید خود پول نقد اضافی را از دست می دهید. هر چند نگران نباشید، تعمیر آن آسان است.

شرکتی به نام Aspiration یک کارت نقدی دارد و هر زمان که کارت خود را بکشید تا 10٪ به شما بازگشت نقدی می دهند. مثل زمانی که تو

خرید لباس؟ بله؛ برگشت نقدی
رفتن به داروخانه؟ هوم برگشت پول
خرید مواد غذایی برای هفته؟ بله، بازگشت نقدی!

بسیار آسان است چه کسی پول اضافی نمی خواهد؟ برای اینکه ببینید چقدر می توانید درآمد کسب کنید، کافی است آدرس ایمیل خود را وارد کرده و حساب بانکی خود را پیوند دهید.4. به هر حال، Aspiration وجود دارد رایگان، پول شما با امنیت سطح نظامی تضمین می شود و ذخایر شما سوخت های فسیلی را تامین نمی کند.

ببینید چقدر می توانید درآمد کسب کنید.

روی نوشیدنی هایی با بازده تاریخی 10.6 درصدی سالانه سرمایه گذاری کنید.

الکل، به طور دقیق. در طول 15 سال گذشته، شراب سود سالانه تاریخی 10.6٪ داشته است. برای یک دارایی جایگزین عالی است، به خصوص اگر در حال تنوع هستید.

Vinovest سرمایه گذاری در شراب را آسان می کند، حتی اگر متخصص شراب نباشید. آن‌ها دانش عالی را با الگوریتم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب می‌کنند تا شراب‌هایی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند. اساسا، آنها ایده خوبی از آنچه الکل می تواند در طول زمان به خوبی انجام دهد، با داده هایی برای پشتیبان گیری از آن دارند.

برای ایمن نگه داشتن شراب خود، Vinovest با FDIC برای شراب بیمه شده است، که از هر بطری در برابر شکستگی و آسیب محافظت می کند. تجهیزات ذخیره سازی پیشرفته آنها با کنترل آب و هوا به ایمن نگه داشتن شراب شما کمک می کند. و اگر می خواهید بطری هایی را که روی آنها سرمایه گذاری کرده اید بنوشید، می توانید. شما همیشه می توانید بیشتر بخرید، برای سود بالقوه بفروشید، یا هر زمان که بخواهید از آنها لذت ببرید.

سبد شراب خود را بسازید

تا آوریل 2023 هیچ سودی پرداخت نکنید.

تصور کنید 15 چرخه صورتحساب با سود 0% در انتقال مانده یا خرید بزرگ دریافت کنید. شما می توانید با این کارت کم بهره پیشرو در صنعت – کارت اعتباری سفارشی پاداش نقدی Bank of America® تصویر مالی خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید.

اگر می خواهید از بدهی کارت اعتباری با بهره بالا جلوگیری کنید، این یکی از بهترین کارت های خروج کارت اعتباری موجود است. وام پر بهره خود را با 0% آوریل مقدماتی برای 15 چرخه صورتحساب (در انتقال موجودی در 60 روز اول) به این کارت منتقل کنید. در انتقال موجودی (هزینه انتقال 10 دلار یا 3٪، هر کدام بیشتر باشد). پرداخت‌های شما می‌تواند مستقیماً بدون هیچ هزینه اضافی به پرداخت‌های موجودی شما برود. این می تواند صدها دلار در سود شما صرفه جویی کند!

با این حال، این با انتقال تعادل متوقف نمی شود. دارندگان کارت همچنین یک APR مقدماتی سخاوتمندانه دریافت می کنند. 0٪ برای 15 چرخه صورتحساب در خرید. پس از دوره مقدماتی خرید و نقل و انتقالات موجودی، پس از آن APR 13.99٪ تا 23.99٪ (متغیر) است.

علاوه بر این، دارندگان کارت جدید ممکن است یک بار پاداش نقدی دریافت کنند. پس از خرج کردن 1000 دلار در 90 روز اول افتتاح حساب، 200 دلار پاداش نقدی آنلاین دریافت کنید. از کارت خود فقط برای وسایل ضروری در پمپ بنزین ها یا خواربار فروشی ها استفاده کنید و به راحتی می توانید نیازهای خرج خود را برآورده کنید.

شامل این واقعیت است که این کارت ارائه می دهد. 3% بازگشت نقدی در دسته مورد نظر شما؛ 2٪ بازگشت نقدی در فروشگاه های مواد غذایی و کلوپ های عمده فروشی (2٪ در هر سه ماهه و 3٪ در دسته های قبلی 2500 دلار). و 1% بازگشت نقدی در سایر خریدها، شما همچنین یکی از بهترین کارت های بازگشت نقدی موجود در بازار را دریافت کردید – مطابق با روشی که خرج می کنید سفارشی کنید!

بهترین قسمت؟ وجود دارد. بدون هزینه سالیانه.

برای اعمال، اینجا کلیک کنید.

پاداش: کسب درآمد بهتر از 1٪

1٪ حق داشتن همه ثروت را ندارند. پس چرا اجازه می دهیم این اتفاق بیفتد؟

Capable یک خبرنامه ایمیلی است که به شما می آموزد چگونه عاقلانه سرمایه گذاری کنید، درآمد بیشتری کسب کنید و زندگی دلخواه خود را داشته باشید. این برای 99 درصد از مردم سرکش، رادیکال است که برای محافظت از خود مانند جهنم می جنگند. با دسترسی آسان در کمتر از 5 دقیقه در روز، آخرین منابع مالی، اخبار و روندهای پولی را خواهید یافت که می تواند سال ها بر کیف پول شما تأثیر بگذارد.

امروز به Worthi بپیوندید (رایگان است)[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما