توصیه میرسلیم به رئیس

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: لجاجت سیاسی اصلاح طلبان مانع از اصلاح دولت اصلی می شود.

به گزارش مهر، نمایندگان مجلس می گویند که دولت اصلی برای رفع مشکلات کشور اقدامات اصلاحی را آغاز کرده است. آنها معتقدند که مشکلات به جا مانده از دولت سابق بسیار گسترده تر از مشکلات کوتاه مدت است. اینها گزیده ای از سخنان سید مصطفی میرسلیم نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرنات، اسلامشهر و پردیس است.

در ادامه خلاصه ای از این گفت و گو آمده است.

– دولت سیزدهم با مجدانه و با یکپارچه سازی امکانات و تحقق وظیفه واکسیناسیون مردم و کنترل مرگ روزانه بیش از 700 نفر بر اثر بیماری عروق کرونر سهم قابل ستایشی در کنترل بیماری های عروق کرونر قلب داشته است. تعداد کشته های ناشی از آن بیماری را به دو رقم کاهش دهید.

– رسیدگی به اعمال و اقدامات مفسدانه مفسدان و اصلاح و رفع آنها بسیار مهم است و تا زمانی که این اعمال عادی باشد و افراد مفسد به انحراف و ظلم ادامه دهند هیچ اقدام اصلاحی صورت نخواهد گرفت. خیر مردم.

– توزیع یارانه نقدی ماهانه در حال حاضر هدفمند نیست و دولت باید با تامین مایحتاج اولیه، رفاه اقشار محروم را در اولویت قرار دهد. موضوع مهم و ضروری دیگر پرداخت مطالبات مردم و پیمانکارانی است که کار خود را به پایان رسانده اند و با این وجود سال هاست که مطالبات خود را دریافت نکرده اند، ورشکسته شده اند. این گامی مهم و واقعی در راستای اجرای سیاست ارتقای بهره وری، عبور از رکود و تسهیل اشتغال جوانان است. البته برآورده نشدن مطالبات مردم سرکوب است و از سرکوب نمی توان انتظار پیشرفت داشت.

– معتقدم در پیگیری چانه زنی به ویژه برای وادار کردن آمریکا به جبران خسارات ناشی از تحریم ها، باید فعالیت های اقتصادی خود را بر اساس برنامه ریزی و حرکت مولد خودتان قرار دهید که زمینه را فراهم می کند. خوشبختانه بسیج لازم در این حوزه آغاز شده و اولین نتایج مثبت آن تا پایان سال جاری نمایان خواهد شد. محور برنامه های ما باید مبتنی بر اقتصاد مقاومتی باشد.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما