جانشینی سولچر در منچستر انتخاب اول سرمربی آلمانی است

[ad_1]

کد خبر: 1791082/29

زمان: 15:17
1400/08/18

هدیه: 14730

منچستر ایونینگ نیوز مدعی است

در انگلیس، رالف رانگنیک اولین گزینه برای هدایت منچستریونایتد در صورت اخراج گونار سالشر است.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد در هفته های اخیر عملکرد ضعیفی در لیگ برتر داشته و در روزهای اخیر اخبار زیادی مبنی بر اخراج احتمالی ول گونار سالشر به گوش می رسد. اسکای اسپورت روز گذشته در گزارشی مدعی شد با وجود شکست های پیاپی در دربی منچستر مقابل سیتی و عملکرد ضعیف شیاطین سرخ، هیچ برنامه ای برای جایگزینی منچستریونایتد و کادر فنی سلشر در دستور کار مدیران این باشگاه قرار ندارد. تورتاس در سمت خود باقی خواهد ماند.

یونایتد وت گونار در حال بررسی کاندیداهای موجود برای جانشینی سولشر است، اما مدیران باشگاه تمایلی به برکناری سرمربی بدون برنامه احتمالی ندارند و قطع رابطه با سولشر را برای آنها دشوار می کند. این بازیکن نروژی روز گذشته به همراه خانواده خود برای استراحت کوتاهی به نروژ بازگشت و این آخر هفته به کمپ کارینگتون بازخواهد گشت تا برای دیدار هفته آینده مقابل واتفورد آماده شود.

در اوج گمانه زنی ها درباره آینده سولچر، منچستر ایونینگ نیوز مدعی شد که در صورت برکناری سولچر، گزینه مورد نظر منچستریونایتد رالف رانگنیک، مربی آلمانی که هدایت لایپزیگ را بر عهده داشت و همچنین مدیر ورزشی سالزبورگ بود، خواهد بود. او برای مدتی نیز گزینه اصلی هدایت میلان بود اما در نهایت استفانو پیولی برای او ترجیح داده شد.

بر اساس گزارش ها، اگر رنگنیک سرمربی یونایتد شود، به دنبال جذب دنیس زکریا، کلیمب ماکلی، دنی اولمو و ارلینگ هالند خواهد بود. او اولمو، هلند و موکیله را به خوبی می شناسد و زکریا که فقط در گلادبک بازی می کند، هرگز با مربی آلمانی کار نکرده است.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما