8 میلیارد پرتاب انصاری و فرد و یحیی!روزنامه خراسان: در مورد ماریو بودیمیر، مهاجم کروات، هنوز نتیجه اعتراض پرسپولیس خشک نشده و ظاهرا کریستین اوساگونا از باشگاه پرسپولیس خواسته تا درخواست او را بپذیرد. اوساگونا، مهاجم نیجریه ای اواخر فصل نوزدهم با جدایی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتین از پرسپولیس و آغاز مذاکرات با یحیی گل محمدی روی نیمکت سرخ ها، به پرسپولیس پیوست.

با این حال اوساگونا و آنتونی استوکس با توجیه خرید بازیکن سابق ذوب آهن توسط مدیران وقت پرسپولیس برای سرمربیگری، با هماهنگی گل محمدی برای خرید بازیکن ایرلندی موافقت کردند که حمله دیگری را در پی داشت. روی قرمزها برای مذاکره با یحیی در حضور او. در شهر خودرو بودند. اوساگونا که پس از نیمه نهایی جام حذفی این تیم را ترک کرد تا به الشرطه عراق بپیوندد، طبق توافقی که با مدیران باشگاه انجام شد، باید ظرف دو ماه خواسته های خود را از گورگس می پذیرفت.

اوساگونا برای 5 ماه کوتاه و بی نتیجه خود در خط حمله پرسپولیس قراردادی 150 هزار دلاری داشت و تنها یک گل برای این تیم در لیگ برتر به ثمر رساند. عملکرد او در دربی حذفی سرخابی ها در 5 شهریور امسال نیز مورد انتقاد شدید هواداران پرسپولیس قرار گرفت و آنها به مخالفت با محمد حسن انصاری فورد مدیرعامل سابق این باشگاه که با چنین بازیکنانی قرارداد بسته بود، پرداختند. یک بازیکن. فناوری اوساگونا را جذب کرده است!

اوساگونا پس از حذف پرسپولیس از جام حذفی که پایان فصل قرمزها بود، به شرط دریافت درخواست خود در سه قسط 25 هزار دلاری، پرسپولیس را ترک کرد. اما با گذشت 2 ماه از تعهد او، باشگاه پرسپولیس نتوانست پول را به حساب اوساگونا واریز کند. وکیل اوساگونا در نامه ای خواستار رسیدگی به این پرونده شده و در غیر این صورت پرونده او به کمیته انضباطی فیفا ارجاع می شود. با این حال مدیر برنامه های اوساگونا مدعی است که این بازیکن از گزینه های قرارداد خود مانند قهرمانی در لیگ برتر صرف نظر کرده و حدود 70 هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد و با وجود ارسال دو ایمیل به باشگاه نتوانسته است درخواست خود را دریافت کند. .

ظاهرا پس از دریافت نامه وکیل اوساگونا، سرمربی فعلی پرسپولیس چهارشنبه هفته گذشته به این بازیکن و مدیر رویدادش قول پرداخت بدهی او را داده بود اما هنوز خبری از پرداخت نیست و امروز فردا بعید است این مرد آفریقایی باشد. این بازیکن به وادی پرسپولیس در فیفا می پیوندد. Adv. نزدیک به 8 روز از ارسال ایمیل دوم بازیکن نیجریه ای به پرسپولیس می گذرد و او می تواند با توافق مهدی رسول پناه سرپرست سابق این باشگاه به فیفا شکایت کند.

بعد از نگرانی های گابریل کالدرون و ماریو بودمیر که از پرسپولیس 1.1.2 میلیون طلب می کردند، حالا پرسپولیس باید نگران اوگونا باشد و شاید به زودی استوکس، بازیکن سطح پایین دیگری که در دوران انصاری فورد توسط پرسپولیس جذب و تایید شد. از گل محمدی. آنرا گزارش کن.

در واقع این دو بازیکن خارجی که در اواخر فصل نوزدهم به پرسپولیس پیوستند و در مجموع 300 هزار دلار برای باشگاه هزینه کردند و به خصوص استوکس که حواشی زیادی را پرداخت کرد، مصداق واقعی این موضوع بودند. پول را دور بریزید که حدود 25000 دلار است. 8 میلیارد تومان بود.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances